Evde oyunculuk öğrenilir mi?

ben önümüzdeki ay tiyatro kursuna ve workshoplara başlayacağım.fakat evde de pratik yapmak istiyorum.böyle evden eğiten site yada satılan cd programı falan var mı?

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• Tabiki öğrenilir yeterki iste ben evde ingilizce mastır yapıyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Tiyatroculuk ruhunda varsa yaparsın Calısarak Degil Kendim Tiyatrocuyum Arkadasların tarafınadan veya hocan tarafından senden olur diyorlarsa tamamdır :)

0|0
    0|0
    • yani benden oyuncu oluyorsa sahnede ne derlerse yapabiliyormuyum?

• evet bu kuralı ben de uygulamayı düşünüyordum teşekkürler:)

• Bişey Degil Bol Sanslar dilerim Sahneye Cıkınca Heyecan Yapma Sakın :)

• öz güvenin olsun ilk git lise yada belediye tiyatrolarına yazıl ders al yaşa tiyatro izle bilgi ve özgünvenin gelişsin

0|0
    0|0
  • cik disariya bir suru tiyatro yapan insan goreceksin hepsinden egitim alabilirsin

0|0
    0|0
  • bulursan bana da haber ver

0|0
    0|0
  • öğrenilmez, sahne heyecanını yenmen lazım

0|0
    0|0
  • aynanın karşısına geç aynadaki kötü kız olsun sen iyi kız :D nede olsa kendını göremıcen

0|0
    0|0
  • Neden olmasın,

denemelisin yapabilirsin elbette ki. .

0|0
    0|0
  • Evde pratik yapabilirsin arkadaşlarınla ya da kendin doğaçlama olur bence.

0|0
    0|0
  • öpüşme sahnesi için gereken oyunculuğun evde öğrenileceğini sanmam

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• çok zor, seni değerlendirecek yanlışını doğrunu gösterecek gelişmen konusunda yardımcı olacak biri olmalı.

gittiğin kurslarda sorabilirsin kendimi geliştirmek için pratik yapmak için ne yapabilirim diye

onlar sana daha doğru bilgiler verip yardımcı olurlar

0|0
    0|0
    • haklısın.fakat sabırsızlıktan aranıyorum birazda:) şu 15-20 gün geçmiyor habire de rol mailleri geliyor:/

• tiyatro metinlerinden hazırlanmaya çalışıyorum benim de böyle planlarım var da.normal yaşantında uygulamaya çalış inandırıcılığını test etmek için.şahsen ben öyle yapıyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...