Game of thrones sabırsızlıkla bekleyenler nerede?

12 nisana az kaldı arkadaşlar ne olacak sizce bu sezon kim ölür kim kalır?

Güncellemeler:
Az kaldı az khalesi yi çok merak ediyorum

0|0
7|3

En İyi Kız Görüşü

• Martin kitapta cani sikildikca birilerini öldürüyor zaten dizide ne yapar bilemiyorum. Kime baglandim ise hepsi gitti.

O kadar ozlemisim ki su an bile g. o. t jenerigini dinliyorum

0|0
    0|0
    • Sence kitabı mı okuyarım yoksa filmi mi seyredrim?

• Ben önce birinci kitabi bitirdim sonra birinci sezonu izledim mesela

Kızlar Ne Diyor 6

• Valla John Snow kaldı bir tek. Taht kavgasına Khaleesi ve O sezon finali bölümünde beni şaşırtan fırtına gibi bir giriş yaoan demir tahtlı adam vardi unuttum adini şu an onlar kapışacak. Brian Stark da var tabi onun özel güçleri ne olur nasıl gider bilinmez. Arya cephesini çok merak ediyorum onun da kafasında birşeyler vardı. Ah ah başlasadaaa izlesek :)

0|0
    0|0
  • Grrm i oldurecem yeter l. n bir de sevmediğimiz kisileri oldursun hep sevdiklerimiz gitti starklarin kökünu kuruttu hadi onlari oldurdun bari oberyn kalsaydi :-(

0|0
    0|0
    • Sormaa ya kızıl dugunsahnesini hala izlerim çok fenaydı ama yavaş yavaş kötü karakterlerde ölmeye başladı

• Bu sezon bence jon snow ya da kraliçe ölecek

• Ikisinde de sorun yok ölsunler favori karakterim kalmadi ya tommen iyiye benziyo onun sonu da jofrey gibi olmaz insallah

• Ben 12 Nisan'a kadar bitirmeyi düşünüyorum yeni başladım 2. sezonun yarısındayım *-* Arkadaşım Jon Snow tahta geçer diyor şu an hiçbir fikrim yok

0|0
    0|0
    • Bence bu sezon ya jön snow ya da kraliçe ölür

• Jon en son çıkan kitabın sonunda bıçaklanmış ölüp ölmediği belli değilmiş yani daha çok var ona gelene kadar

• benn benn başlasa da jon snow umu izlesem yaa:D

0|0
    0|0
    • Neler olacak sence var mı tahmin?

• Bence bu sezon jön snow ya da kraliçe ölür

• Kraliçe ölsün pislik hiç sevmiyorum

• Gün sayıyorum artık ben :)

0|0
    0|0
  • Ya müziği dinleyerek uyuyorum o kadar söyleyim

0|0
    0|0