Herkes Yazar mıdır?

Eline kalem alan kendisini yazar sanıyor. Kaç kişi gerçekten edebî yazıyor, edebiyattan anlıyor?

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• Bilgim olduğu konularda yazarım sadece. Ama yazarlık gibi bir iddiam yoktur.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Yazanla yazar arasında oldukça fark vardır, bu okur yazarlık kavramı gibidir. Ne ebedidir yazılanlar, ne edebi, o yüzden bırakın herkes yazsın ve sansın :)
    bu gerçekte yazar olanları etkileyecek bir durum değildir.
    Zaten / sanmak insanlar için gerçekten yeterince kötü bir durumdur ;)

0|0
    0|0
  • Sen yazar mısın?

1|0
    1|0
    • Sorduğuma göre...

• Belli olmaz. Tiyatro yapmayan biri tiyatro hakkında bir şey soramaz mı?

• Bende karalarım hep birşeyler kendime profosyonel diyemem ama herkesin hoşuna gidicek yazılar yazdım hep beğenildi bu beni yazar yapmaz sadece yazmayı seven bir adam yapar

0|0
    0|0
  • Haklısın yanlış bir noktadan mevzuyu açsanda amacını anladım.

0|0
    0|0
  • Şairim..

0|0
    0|0
  • buna halk edebiyatı denir buda senin cahilliğin

0|0
    0|0
    • Halk edebiyatı halkın yazdığı edebiyat değil. Halk için yazılan yalın dilli edebiyata denir ve genelde halktan insanları konu alır..

• Edebiyat birçok dala ayrılır. Halk edebiyatı divan edebiyatı bunlara ek olarak servet-ü fünun , fecr-i ati , milli edebiyat gibi.. Hepsinin kendine göre özellikleri var.. Halktan kişiler tabiki ama bu bayan öyle kastedmek istememiş..

• tabikide öyle karışıklıkta burdan geldi sanırım

• Herkes konuşur da herkes yazamaz der, susarım.

0|0
    0|0
  • ben anlamam

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Gerçekten edebiyattan anlayan birini tanımak istiyorsan Hüseyin Nihal Atsız'ı okumalısınız.

2|0
    0|0
  • Hayatta bir tek yazarken ciddi ve olgun oluyorum. Yazmayı çok severim, harflerle kusarım içimi.

0|0
    0|0
Yükleniyor...