Hiç görmemiş birine İstanbulu nasıl anlatırdınız ?

hiç görmemiş birine İstanbulu nasıl anlatırdınız ?

0|0
13|35

En İyi Kız Görüşü

• işveli bir kadın gibidir istanbul. güzelliğine aldanılıp aşık olunur kendisine; bebek'ine, taksim'ine, ataşehir'ine, kadıköy'üne...

zamanla öğrenirsiniz bu ilçelerini; güzel bir kadının zaaflarını zamanla anladığınız gibi.

zordur yani :)

2|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 35

• link Yeterli sanırım.

1|0
    0|0
  • istanbul çok güzel bir yerdir.içinde türlü türlü insanlar türlü türlü hayvanlar türlü türlü bitkiler vardır.birkaç tane köprü vardır.o köprülerden geçmek son derece huzur vericidir.birden kendinizi krakowda hissedersiniz.tarihi binalar insanların tebessümleriyle oluşturdukları fotoğraflar ve oraları gezen turistler bu bölgenin çok değişik olduğunu zaten dile getirmektedir.bu kadar övgüye ve iltifata rağmen çok iyi olmayan ilçeleri de vardır.bunlara örnek verilememektedir çünkü ayıp olur.istanbul da dünyanın herhangi bölgesidir diğer bölgelerle karşılaştırılamaz karşılaştırmakta istenilmez.önemli olan istanbulu gezmek değil oturduğunuz ve bulunduğunuz yerin neresi olduğunuzu bilmektir.

1|0
    0|0
  • Samsun'dan İstanbul'u hiç görmemiş bir arkadaşım vardı 'nasıl bir yer' diye sordu, anlatılmaz yaşanır dedim. Birgün uçakla geldi,sabiha gökçenden aldım arabayla şişliye götürücem, sabah 11.30 da alandan aldım akşam 18.00 gibi varabildik şişliye =) Nasılmış istanbul diye sordum ''Abi birdaha gelirsem allah belamı versin çok ciddiyim'' dedi =D

2|0
    0|0
  • istanbul asktir doyumsuzdur bogulma pahasina tadilmalidir esi benzeri yoktur victoria secretin tek kapak yapamiyacagi güzeldir :) yeniden dogmayi yasama tekrar baglanmayi hayal kurmayi istiyorsan istanbulu görmelisin... alemmi yapmak istiyorsun orda tarihimi yasamak istiyorsun orda medeniyetimi görmek istiyorsun orda rüyada göemedigin güzellikmi görmek istiyorsun orda :)

1|0
    0|0
  • bende bilmiyorum ki tam olarak çok güzel bir şehir de orada yaşamadığımdan tam olarak nasıl anlatırım bilemiyorum.

1|0
    0|0
  • Kafanda en güzel hatun kişisini canlandır heh onu zıçarken düşün öyle bişey istanbul

2|0
    0|0
  • Dışında olan herşeyi içinde bulabileceğin bir yer.

Ruhumu eritipte kalıpta dondurmuşlar

onu istanbul diye toprağa kondurmuşlar demiş şair.

1|0
    0|0
  • ömrümü yedin istanbuuul...:)neden nefret ediyorsunuz bu istanbulda anlamadım elin gavurunun gözü hale istanbulda,almak için fırsat kolluyorlar.ama ebelerininkini al...lar.bir istanbul değil bizim memlketimizin her yeri çok güzel.

1|0
    0|0
  • İki şehirdn nefret ederim 1 istanbul 2 Paris . kimseye gitmelerini önermem cok kotu dıye anlatırım . anadoluyum ben tanıyor musun ?

1|0
    0|0
  • anlatılmaz yaşanır der baştan savarım:D

2|1
    0|0
  • kalabalık, trafiik, karmakarışık bir yer,

ama boğazı, denizi, istediğin her an gezebileceğin yerler olması 24 saat açık bir yerler olması harika bir şey.. gülü seven dikenine katlanır misali, çok seviyorum istanbulu

1|0
    0|0
  • kayıp olmak istiyorsann gidecegin tek yer diye mesela:D türkiyeye baglı ama neredeyse türk insan göremeyecegin tek şehirrr:D

1|0
    0|0
  • Gözünü kapa 2 dk sonra aç cüzdanın gitmiş :D :D :D

3|0
    0|0
  • " Dünyanın Merkezi...! "

2|0
    0|0
    • Bu merkez benim bulunduğum yer bir defa :D

• Hadi ordann yavaş ol biraz..Yaşın kaç senin yahu..Sen daha vitaminken..Ben istanbulu Dünyanın merkezi ilan etmiştim bir kerem...Hem ayrıca İstanbulun Dünyanın Merkezi olma sebebini biliyormusun bakimm..?

• Cennetin mahallesi

1|0
    0|0
  • sahte cennet..

1|0
    0|0
  • Alışması zor belki ama vazgeçmesi daha da zor.

Bir yıl çalışmıştım Kartal'da. İstanbul'un temposuna alışınca döndüğümde 10 gün bunalıma girdim neredeyse..

1|0
    0|0
  • bi görsen var yaaa offf! der keserdim yeterli olurdu.

1|0
    0|0
  • iki kelime ile : "karınca yuvası"

1|0
    0|0
  • anlatamazsın

1|0
    0|0
  • festival gibi

1|0
    0|0
  • Adı bende gizli bir kadındı İstanbul..

1|0
    0|0
  • beton yıgını

1|0
    0|0
  • Oturup sadece metrobüsünden bahsederim. İstanbul metrobüstür.

1|0
    0|0
  • Google'a İstanbul'u anlat derim.O benim yerime anlatır.

1|0
    0|0
  • gitme diyerek

1|0
    0|0
  • aşkın şehri.

1|0
    0|0
  • istanbulu dinle gözlerin kapalı

bir de cebine bak derim cüzdan uçmuş

1|0
    0|0
  • Rezillik kısaca.

1|0
    0|0
  • Görünmez şehir der geçerim kesin inanır.

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    5

Kızlar Ne Diyor 12

• eski filmlerdeki kadar.haydarpaşa garında tanışır anadolu insanı istanbulla.bunu anlatabilirsin ancak.

1|0
    0|0
  • Bambaşka bır dunra

1|0
    0|0
  • Nefes aldığımı hissettiğim tek yer derdim :)

1|0
    0|0
  • Vay şanslı

1|0
    0|0
  • Ana gibi yar olmaz, İstanbul gibi diyar

Güleni şöyle dursun, ağlayanı bahtiyar..

Gecesi sünbül kokan

Türkçesi bülbül kokan,

İstanbul,

İstanbul

Necip Fazıl Kısakürek.

1|0
    0|0
  • Hiç görmesen daha iyi.. derim

2|0
    0|0
  • ne sen sor ne ben söylimm:)

1|0
    0|0
  • havaalani güzeldi

1|0
    0|0
  • oğlum deniz var nan deniz

1|0
    0|0
  • Aşk derim gerisini anlar herhalde..

1|0
    0|0
  • bende görmedim ki anlatamam yani internet var arkadaşım araştırsın

1|0
    0|0
  • Ben anlatamadım, sadece ayırdı bu aklında ıyı bır yer edınmıstır sanırım...

0|0
    0|0
Yükleniyor...