Okula giderken enerjik olmam için sarkı tavsiyesi verir misiniz?

arkadaslar ders kayıtlarına gittim esas şu an en yakısan sarkı mustafa ceceli-hüsran:(:(
cunku haftanın 4 gunude saat 8 de baslıyor derslerim kaldığım yerde uzak kalıyor bıraz 6.30 uyanmam lazım artık:(:( sabah sabah da suratımı asarım ben hele de uykumu alamazsam (ki alamaycagımda kesin erken uyuyamıyorum) böyle yabancı enerjık bir sarkı tavsiyesi istıyorum sizden?

0|0
8|6

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 6

Kızlar Ne Diyor 7

• İnternete "sporda dinlenebilcek şarkılar" yaz. Onlar da bir o kadar hareketli şarkılar.

1|0
    0|0
  • http://m.youtube.com/watch?v=rjFaenf1T-Y

bunu şarkı beni mutlu ediyo:))

1|0
    0|0
  • the cure boy don't cry iyi gider ama sorma yani arsız bela dinliycek moddayım

1|0
    0|0
  • Ohooo, Avrupa yakasındaki sabah 8 dersine yetişmek için Anadolu yakasındaki evinden sabah 4'te çıkan arkadaşım vardı, haline şükret. Akşamları erken yatıcan.

Okulunuz ücra bir yerdeyse dilekçe yazıp sabah 9'a aldırabilirsiniz dersleri. Bu da bir iki dönem idare eder, sonra yine eskiye döner. Çünkü İstanbul trafiği o saatlerde çok kalabalık oluyo, saat 9'daki derse bile yetişemiyosun.

0|0
    0|0
    • 4 te mı:( hergun mu

• Hemen her gün, o kızı düşünebiliyo musun? Sabahın köründe uyanıp saatlerce yolculuk ediyo. Ben de rasgele öğrendim, hiç şikayetçi değildi. Şikayet etse bir faydası yok çünkü.

Ders çalışabilirsin, telefonda podcast denen yayınlar var, eğitim kanallarını ya da senin bölümünle, derslerinle ilgili olanları dinleyebilirsin. Kitap okuyabilirsin, isteğine göre değerlendirebilirsin.

• Eg radyoyu dinle araliksiz yabancı hit müzik veriyor bütün sarkilar da ölüyü diriltir kıpır kıpır :)

1|0
    0|0
    • :):) en kısa zamanda deneyeceğim sagol :)

• sabah sabah metal şarkı dinle kendine gelirsin kenks :d

0|0
    0|0
  • Şarkıda olsa faydası olmuyor canım uğraşma boşuna bende 6 da kalkiyorum

1|0
    0|0
    • böyle bir acıya yürek nasıl dayanıyor

• bidem yuzum gözüm şiş oluyor nefret edıyorum o durumdan sankı kılo almısım gibi

• Yapcak bişey yok :(

Yükleniyor...