Adele dinler misiniz, hangi şarkılarını seversiniz?

Adele Laurie Blue Adkins (d. 5 Mayıs 1988), İngiliz şarkıcı-söz yazarı ve müzisyen. Adele olarak bilinir. 2006'da bir arkadaşının Adele'e ait bir demoyu Myspace'e göndermesinden sonra XL Recordings, şarkıcıya bir kayıt sözleşmesi teklif etti. Bir sonraki yıl, BRIT Ödülleri'nde "Eleştirmenlerin Seçimi" ve BBC'nin "2008'in Sesi" ödülünü kazandı. İlk albümü 19 ile Adele hem ticari başarı hem de eleştirmenlerin takdirini kazandı. Albüm, Birleşik Krallık'ta (BK) bir numaradan giriş yaptı ve dört defa platin kazandı. ABD'deki kariyeri, izleyici rekoru kıran 2008'in sonlarındaki Saturday Night Live bölümü ile yükseldi. 2009 Grammy Ödülleri'nde En İyi Yeni Sanatçı ile En İyi Kadın Vokal Pop Performansı dallarında ödül kazandı.

21 ile Adele, Guinness Rekorlar Kitabı'na çok sayıda rekor ile giriş yaptı. İngiltere'de bir yıl içinde üç milyondan fazla kopya satan ilk sanatçıdır. İki albümü ve 21 adlı albümünden çıkan "Rolling in the Deep", "Someone Like You" ile "Set Fire To The Rain", adlarındaki ilk iki single ile Adele, 1964 yılındaki Beatles'ın elde ettiği başarıdan beri aynı anda İngiltere'deki hem "Resmî Single Listesi" hem "Resmî Albüm listesi"ndeki en iyi beş içinde iki hit çıkarma başarısı elde eden yaşayan tek sanatçı oldu.
2014 yılında “Make You Feel My Love” parçası Spotify tarafından en mükemmel aşk şarkısı olarak açıkland

Oldukca yetenekli ve güclü ses Adeleden bahsediyorum
Ben pek yabanci sarki dinlemem ama bu kadinin sesi oldukca güzel..

Sizinde sevdiginiz ve beyendiginiz Adele sarkilarini paylasmanizi ve daha önce dinlemedigim sarkisi varsa dinlemek icin bu soruyu sordum.

https://www.youtube.com/watch?v=rYEDA3JcQqw

0|0
27|17

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 26

• Dinlerim ve severim.88'li olduğunu bilmiyordum. Favorilerim: Rolling In The Deep ve Set Fire To The Rain.

0|1
    0|0
  • Kadının kazanmadigi ödül kalmadı. Ama ne yaptı? Bıraktı müziği hayat arkadaşindan dolayi.

0|1
    0|0
  • Adele dinlemiyorum lakin hoş kadın

0|1
    0|0
  • Set fire to the rain bir yere kadar geliyor dinliyorum kapatıyorum cok severim.

0|1
    0|0
  • one and only severım

0|1
    0|0
  • Butun sarkilari guzel, sesi gucludur. bir adami yerinden oynatir Skyfall bir numarali ornek bence.

0|1
    0|0
  • Dinlerim ara sıra güzel sesi var

0|1
    0|0
  • Skyfall
    Someone like you

0|1
    0|0
  • kadının yüzü cok güzel bence

0|1
    0|0
  • Severim, someone like you.

0|1
    0|0
  • Skyfall şarkısı favorilerimden

0|1
    0|0
  • Set fire to the rain derim ve giderim;)

0|1
    0|0
  • Rolling on The deep güzel şarkı

1|1
    0|0
  • Severim ve dinlerim.

Someone like you ♡

0|1
    0|0
  • Love song'u güzel coverlamış. Şarkının orjinalini severdim Adele'in tarzını da beğendim.

0|1
    0|0
  • Hepsi çok güzel chasing pavement daha farklı ama mutluluk saçan bir şarkı

0|1
    0|0
  • dinlediğim ikiöşarksı var. set fire to the rain ve rolling in the deep

0|1
    0|0
  • Rolling in the deep :))

0|1
    0|0
  • Rolling in the deep

0|1
    0|0
  • Rolling in the deep favori

0|1
    0|0
  • Rolling in the Deep güzel çok severim o şarkıyı <3<3<3

0|1
    0|0
  • Rolling in the deep

0|1
    0|0
  • Addicted to you diye bir şarkısı var, çok ama çok güzel.

0|1
    0|0
  • rolling in the deep favorimdir

0|1
    0|0
  • Oscar ödüllü skyfall favorim

0|1
    0|0
  • rolling in the deep.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17