Şimdiye kadar dinlediğiniz en saçma şarkı nedir?

ritmini müziğini sözlerini sevmediğiniz yada sevipte maksat b.k atmak dediğinizi şarkılar türküler eserler varmıdır ? link link gelirseniz işkence yapmak daha kolay olur ;)

Güncellemeler:
ajdar değerlendirme dışıdır ;)

0|0
47|58

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 46

Erkekler Ne Diyor 58

• ray malatafiko ray ray ray

0|1
    0|0
  • 0|1
    0|0
  • 0|1
    0|0
  • bunu dinle eminim en saçma şarkın olacak :) link

bu arada söyliyim litvanyalı bir gruptur.klipleriyle daha fazla ilgi çekmek için grubu kurmuşlardır.ki büyük ihtimal seninde dikkatini çekecek.litvanya nüfusu 3.5 milyon ama bunu dinleyen sayı 830 bin kadar anlayacağın çok popülerdir orada.

0|0
    0|0
  • hayvanlara benzisen saçma ama sinirli olduğumda dinlerim ajdarıda sinirli gergin olduğumda iyi gidiyor güldürüyor hele o dansı kopuyorum bide şahdamrım şarkısını söylerken ajdarrrrrrrrrrrr diye bağırması fena D;

1|1
    0|0
    • ajdarın allah belasını versin:)

• saçma ama iyi kalpli adam en azından güldürüyor bazıları onuda yapmıyor tirilyonlarca para kazanıyor adamı hangi video izlesem hep aynı mont üzerindeydi öyle büyük para kazanmıyor sonuçta

• çılgın sedat vardı

0|1
    0|0
  • Abidik gubidik tivist tivist

o neydi la O.o

0|1
    0|0
  • şimdiki şarkılar çok saçma yaa nerde eski şarkılar şimdi dertlenmek için dinlicek şarkı yok arkadaş isyannnnnnnnnn die şarkı yapmış watandaş seste yok zaten duyunca cinlerim tepeme çıkıyo :D gerçekten ülkemizde pop müzikten tutunda rock, arabesk artık ne varsa çivisi çıktı yani herşey para olmuş sanata saygı kalmamış reklam için napacaklarını şaşıran yapımcılar tipine güvenip sesi olmayan salak gibi şarkı söylemeye çalışan insanlar bumu yani sanat anlamıyorum yani bide sanatçıyız emekçiyiz die ortalıkta toz kondurmuyor kendilerine yazık sanat yerlerde sürünüyo

0|0
    0|0
  • link yani saçma olunurda bu kadar olunmaz ya

0|1
    0|0
  • Ajdar'ı yapıştırıyordum, ama değerlendirme dışındaymış :D Bende seçeneğimi İsmail YK isimli kişiden yana kullanmak istiyorum.

0|0
    0|0
  • Neşe Karaböcek; Cucu.

1|1
    0|0
  • asi styla kuşkusuz

0|1
    0|0
  • AJDAR-ŞAH DAMARIM :s :S :s Hayattan soğudum :(

0|1
    0|0
  • Dilini bilmenize gerek yok, sonuna kadar dinleyip hala klavye kullanabiliyorsanız siz özel yeteneklere sahipsiniz demektir.. :))

link

0|0
    0|0
  • saymakla bitmez

0|1
    0|0
  • 1|0
    0|0
  • Al bu aralar favorim link

0|0
    0|0
  • Arsız bela ve fundyy nin müzikleri kadar saçma bir müzik görmedim :) Ve buna arkadaşım ali başer in telfonunda rastladım ve arsız belayı dinliyordu.Bende bu çocuğun piskolojisi neden bozuldu diyordum ve nedenini öğrendim hemen tanıdığım bir psikiyatr ı aradım ve zar zor arsız belayı bıraktırabildik .Su an ne kadar mutlu olduğumu anlatamam size.

0|0
    0|0
  • yeni yetme sanatçılarla beraber rap ve saçma sapan sözleri olan tüm şarkılar.

0|0
    0|0
  • nerdesinnn varyemez amca varyemez amca nerdesinnn hatırlarsan böyle bi şey vardı ne kadar aptalca...

0|0
    0|0
  • 2|0
    0|0
  • link

şimdi baktım tıklama sayısı 178 milyona ulaşmış adam bildiğin ajdar !

0|0
    0|0
    • aga ben sevdim bu parçayıı son zamanlardaa koptu bitirdi bu parçaa baya iyi bildiğinn ;)

• Not made in china - Extra bıyıklar link

Not made in china - Korkak sosis link

0|0
    0|0
  • link :D:D

0|0
    0|0
  • Ajdarın Ölümsüz Eserlerinden :

Çikitamuz

Nananane

Şahdamar

On Alırdım 10 10

0|0
    0|1
  • link büüüü meeee sen ne güzelsin he he

büüüü meeee sevimmi seni he he

hele hele gıt gıt gıt gıt

kilkir kilkir pırrrr ohooooo

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • link hahahahaah

0|0
    0|0
  • allah belanı versin :)

0|0
    0|0
  • Nikah masası şarkıyı severim aslında ama adam sevdiği kadının neden düğününde şahit olmak ister :S

0|0
    0|0
    • ağır aşk hikayesi brooo :)) mazoşistliğin daniskasııı ...hatun gözünün içine baka baka ewet desinkii adam kederinden işkence çekerek ölsün diye ;)

• Tipik Türk müziği aslında garipsememek lazım :D

• Erkekler Devam
    28
Yükleniyor...