Kapat

Köpek alacam bir yardımcı olursanız?

Arkadaslar köpek alacam disi mi olsun erkek mi sizce hangisinin bakımı kolay. Birde ev icinde bakacam ona göre fazla büyümeyen bir cins önerirseniz bir sey daha disi köpekler regl oluyor diyorlar bu tüm cinsler icin gecerli mi

0|0
3|5

En İyi Kız Görüşü

• Sakin satin alma barinaklar kucuk cins terkedilmis ölüme birakilmis kopeklerle dolu ordan sahiplen

0|0
    0|0
    • Barınak nerede var bilmiyorum da ben sahibinden. com da köpek sahiplendiriyorlar oradan bakmayı düsünüyordum

• Vermez bende barinak fikrini o sebeple attim ortaya orda kirmada var safkanda var arkadas bulundugu yere ile gore barinaklari arastirirsa eger pek cok cins secenegi olur kayniyo oralar

• O zaman barınak bulacam :) o siteye güvenim kalmadı

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 5

• Alicaksan erkek al ciddi soyluyorum disarda gezdirmeye kalkissak cok fazla erkek yaklasir uzerine o sebeple soyluyorum birde hangi cins alicaksin?

0|0
    0|0
    • Ya hangi cins alacagımı bilmiyorum evin icinde olacagı icin pek büyümesin istiyorum

• Sus kopekleri al ozaman diger iri kopek cinslerini evde beslemek gunah..

• dişi daha rahat

0|0
    0|0
  • dişi al kısırlaştır ömrü boyunca sıkıntısı çıkmaz erkek alırsan daha sıkıntılı olur dizinden koltuğa kadar ne görse mikmek ister

0|0
    0|0
    • Regl sorunu var disinin ondan dolayı zor gibi bakması simdi kafamı karıstırdın :)

• yok öyle bir şey kimden duyuyorsun ya

• kısırlaştırılmış köpeğin ne dönemi olacak

• ya bakması zor ama sen bilirsin erkek al

0|0
    0|0
  • Çin aslanı mı ne vardı ufacık bir şey ondan al

0|0
    0|0
    • Onlar cok pahali yaa gücüm yetmez :)

• Ama çok tatlılar birde bug var o zaten favorim benim

Kızlar Ne Diyor 2

• dişi al benım kızım gıbı mınnak bısı

0|0
    0|0
  • Regl oluyor evet ama cok fazla sıkıntı cıkarmıyor kesin almaya kararlıysan bakıcaksan bence barınaktan al hem cok sevap hemde para vermezsin bosuna

0|0
    0|0
Yükleniyor...