Balayı için nereyi önerirsiniz?

Balayı için nereyi önerirsiniz? Türkiyeden olsun. Bide ben tesettürlüyüm ona göre cevap olsun lütfen.

Güncellemeler:
Arkadaslar tekrarliyorum tesettürlüyüm..Ona göre cevap verin lütfen. Türkiyede ona göre yerler vardir muhakkak bilmedigim icin soruyorum Tsk

0|0
6|15

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 14

• o yüzden antalya- kaş dedim...

0|0
    0|0
    • Antalya Kas turistik mekan degilmi?

• genelde yerli turistlerin olduğu .. sakin... maldivler havasında.. butik ve aile otellerinin bol olduğu..herşey dahil konseptinden uzak..cennetten bir parça..

• antalya- kaş !

0|0
    0|0
  • alanyada alternatif tatil yerleri var oralara bir bakın

0|0
    0|0
  • benim ev uygun ben giderim hem masraf yok hemde türkiyede

1|0
    0|0
  • caprice hotel uygundur, Ege şehirlerinden birini tercih et

0|0
    0|0
    • Caprice e gittmistim.Cok fazla hosuma gitmedi acikcasi.

• aynı şekilde hoteller mevcuttur, yada pansiyon gibi , böyle yeşil bir ortamda yer düşün bence, karadeniz bölgesi olabilir

• şahin paradise

0|0
    0|0
  • gökçeada da güzel pansiyonlar var tesettürlü bayanlar için tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • karadeniz turu

0|0
    0|0
  • nereyi istiyrsan oraya gidin ya allah alllah

0|0
    0|0
  • konyaya gidin ordaki otellerde kalınn kımse anlamaz :D

0|0
    0|0
  • didim

0|0
    0|0
    • Didime gittik pek begenmedik. :(

• Adriana lima'yla evlendikte sonra ibiza'da balayını yapmıştık,tavsiye ederim sana...

0|0
    0|0
  • Anlaşılan Balayı için bir yer arıyorsun ve tesettürlüsün ozaman bodrum gibi yerlere gitmezsiniz umuyorum

kış olsun kayak merkezine gidin yani yazın tatil dersen sahil kum güneş kızlar eğlence gibi kelimelerin olduğu yere gidersiniz.

0|0
    0|0
    • Bana kalsa zaten kisin giderim.Kayak kaymaya tutkunumdur kaldigim ülke zaten kayaklik bölgeler..Denize tercih ederim.Ama dügünümüz yaz olacagi icin mecbur yazlik bakicaz artik.

Ayrica Bodruma gittim.Cok hos bi yer gezmek icin ama balayi icin dediginiz gibi pek uygun degil.

• Yok arkadasim yanliz anladiniz sanirim.Benim bodruma gitmek gibi bi niyetim yok zaten.

Uygun degil dediginiz gibi ama hos bir yer.

• evet :)öyledir çünkü orda yaşıyorum :)

• Konya ya da Sakarya olabilir.

0|0
    0|0
    • Nisanlimda dün sakarya dedi.Ben türkiyenin yabancisiyim.Güzelmi sakarya birde neden sakarya?

• Bartın'a yeşili benziyor ama Karasu ve Sapanca tarafı daha güzeldir. Gece dışarı çıkmazsanız daha güzel olur. Sapanca'nın erkekleri biraz nasıl desem asarım keserim ruh halinde oluyorlar. İstanbul'a da yakın. 1,5 - 2 saatlik bi' yolculuk ile otelinize ya da evinize gidebilirsiniz.

• Karasu ve Sapanca.Resimlerde cok hos duruyor gercekten hem denizi var hem yesili.Tam aradigim gibi bir yer aslinda.Nisanlim hakli demekki.Ordan da Abantada ugrariz yakinmis.Bana kalsa Abant cok hosuma gitmisti ama o denizli bölgeler istiyor.

Yalniz bahsettiginiz tipler soguttu az bisey :) Gerci hos türkiyede alisik oldugumz durumlar onuda h(b)os görürüz artik. Cok tesekkür ederim

Kızlar Ne Diyor 6

• Mevlanaya gidin , ürgüp misal link

0|0
    0|0
  • beni eklermisiniz, özelden yazayım adresi.

0|0
    0|0
  • bence en güzeli mavi yolculuk. sadece size özel. böylece kimsenin olmadığı koylarda rahatça girebilirsin

1|0
    0|0
  • kaş moda kaş a git.

0|0
    0|0
  • capris otel var didimde tesettürlüler için özel hvuzları falan var sah inn paradise otel doğa içinde kiralık evler var gözden uzak sakin ama tam nereler bilmiyorum kuzenim balayı için aramıştır eşi tesettürlüydü

0|0
    0|0
  • fethiye

0|0
    0|0
Yükleniyor...