Son zamanlarda yabancı şarkılara ilgi duymaya başladım peki kimleri dinlemeliyim hangi şarkıları?

son zamanlarda yabancı şarkılara ilgi duymaya başladım peki kimleri dinlemeliyim hangi şarkıları şu aralar rihanna dinliyorum başka ne dinleyebilirim lin olursa güzel olur:)

0|0
6|10

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 10

• link buda olur

0|0
    0|0
  • ya yabancı şarkı nedir ya sacmalık türklerin köküne kıramp mı girde adamların ne dediği belli değil.

0|0
    0|0
  • Jason Mraz I wont give up on us , Bruno Mars it will rain, Bryan Adams Everything I do, James Blunt Goodbye my lover, Michael Jackson you are not alone şimdilik bunlar :)

0|0
    0|0
  • behemoth

0|0
    0|0
  • Son zamanlarda çok mutlusun demek ki. Damar parçaları bırakıp yabancıya doğru yönelmişsin. Katty Perry dinle sora shakira dinle soraa usher dinle soraaa radyo virgin aç ordan devam et.

0|0
    0|0
  • swedish house mafia

0|0
    0|0
  • rihanna seviyorsan pitbull, britney spears olabilir.

0|0
    0|0
  • "imelda may" tavsiye ederim.

0|0
    0|0
  • yabancı şarkı ne ya

0|0
    0|0
  • Tupac - Changes

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• link

link

link

link

link

farklı türlerde koydum hangisini beğendiysen söyle ona göre yardımcı olabilirm

link bunu bilmeyeni taşlıyolar ondan koyuyorum:))

0|0
    0|0
  • link bu çok güzel

0|0
    0|0
  • ne tür dinlediğine göre değişir

daha kült şarkılar istiyorsan

james blunt dinle derim ayrıca pop için beyonce da iyidir lady gaga severim ama herkes sevmez

rap eminemi tek geçerim

muse tam rock değil daha pop gibi ama maroon5 çok iyidir :D

0|0
    0|0
  • The killers ,the decemberists ,damien rice ... Dinleyebilirsin kaliteli şarkılar yaparlar

0|0
    0|0
  • lıl wayne akon cıara kanye west emınem the wanted ... uzar gıder

0|0
    0|0
Yükleniyor...