Roman Yazacam Biraz Yardımcı Olup Fikirlerinizi Söyler Misiniz?

Arkadaşlar ben bir roman yazacam konusu MARDİNDE geçen KAN DAVASI adlı bir tema olacak romanın baş kısmına giriş kısmına yani mardinin güzelliklerini coğrafi şekilleri caddeleri mimari yapısı kültürüyle girş yapmayı düşünüyorum ve karakter kısmına gelince aşk temalı bir şey olacak erkek kürt ama türklüğü benimseyen biri kızda kürt olacak ve aileleri arasnda çok zıtlık olan bir ilişki olacak sonunda da kız oğlana kaçacak evlenecekler bir kızları olacak ama kızın babası onu bir gün silahla vuracak böyle bir şey düşünüyorum fikirlerinizi alabilir miyim?

Güncellemeler:
Arkadaşlar ben düşündüm de böyle de olabilir mesela erkekle kız evleniyorlar kızın ailesi onu reddediyo sonra gelecekte erkek astsubay oluyo bir gerilla tarafından yaralanıyo sağ bacağından oluyor ve kız ona bakıyor ve erkek ona şunu diyor sana bir ömür boyu mutluluk borçluyum böyle de bitebilir sonu değil mi?

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Ben doğuluyum ama öyle bişey görmedim :))

0|0
    0|0
    • Güzel mi :) bende doğuluym zaten amaç farklı bişy yazmak

• Xper 1 mesaj atamıo yarn anca

• pekala beklerim

Erkekler Ne Diyor 3

• bence harika daha önce olmamışı yaratmak önemlı olan bu okuyucularda ılgı uyandıracak ve meraklandıracaktır dolayısıyla bu kıtap satar.

0|0
    0|0
  • fikir dusunce senaryo uretmek kolay
    onemli olan uslup ve ifade yetenegi.

Ben de yazmayi dusunuyordum ama kurk mantolu madonnayi okuyunca vazgectim.

Cunku sabahattin ali nin yeteneginin onda biri yok.

Yani demem o ki bu ise gireceksen benim ifade etme sanatim var yetenegim cok guclu diyeceksin.

Kendini bu acidan da degerlendir derim.

Bazen beyin cok guclu oluyor ama onu ifade edebilme yetenegi sinirli oluyor. Mesela ben kendimi boyle degerlendiriyorum

0|0
    0|0
    • hm orası var tabi de başka mesela ne gibi şeyler diyeblrz

• gündüz mezarlık; gece gerdanlık derdik askerde iken mardine...

0|0
    1|0
    • Hm çocuğu askere göndersek mesela çok sıkıcı olur niye çünkü böyle romanların hepsinde kurgu aynı çocuk askere gider yok vurulur ya da bişy olur ben o kısmı ele almayacm farklı olsn

• romanın umrumda değil benim askerlik günlerim aklıma geldi...:))

• :) e iyi

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...