Ahmet Kaya Hakkında bıldıkleriniz?

Arkadaşlar Ahmet Kaya severmisiniz? Dinlermisiniz? En sevdiğiniz şarkıları neler? Bide terorist falan diyolar ben inanmıyorum aydınlatırsanız sevinirim.

0|0
10|14

En İyi Erkek Görüşü

• Hakkında bişeyler söylüyorlar ama bu hayatta herkese iftira çamur atılıyor abartılıyor o yüzden pek inanmıyorum hatta bazen diyorum bu kadar anlamlı duygusal bir adamdan ne komnst olur nede eşkiya ama bazen kendisi şarkılarında ifade ediyor bu işlerin için olduğunu sanırım zorla yaptırılmış birşey isteyerek yapmamış. En çokta : '' Bir gün Ölürsem Asla Arkamdan Bu Ülkeyi Sevmedi Demesinler Ben Edirneden Ardahan Ülkemin Her Yerini Seviyorum''... sözü beni düşündürüyor.
    https://www.youtube.com/watch?v=NZdCtTbmiXY

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• sevmem

0|2
    0|1
  • bende bişey bilmiyorum

0|0
    0|0
  • Etnik kimliği önemli değil, ancak uzun bir dönem dağlarda PKK'lı olduğunu söyleyebiliriz. Dağa nasıl ya da ne için çıktığını bilmediğimizden dolayı yargılamamız yanlış. Şarkıları ve sesi iyi biri. Ancak bazı şarkılarında pkk'yı savunur olduğu vardır. Dinlenebilir fakat kesinlikle bir idol değildir.

0|0
    0|0
  • Sesi guzel gorusu bni ilgilendirmez

1|2
    0|1
  • Terörist, pkk yandaşı. Vatan haini.

1|1
    3|1
  • hem kendisini hem şarkılarını hem duruşunu severimm

1|0
    0|0
  • Severim, dinlerim Allah mekanını cennet eylesin amin..

0|0
    0|0
  • vatan haini olduğunu çok iyi biliyorum...

1|0
    0|3
    • Neye dayanarak onu öğrenmek istiyorum zaten

• Tüm şarkılarını beyenerek dinliyorum. Adamıın türk kürt veya pkk olması beni ilgilendirmiyo. Ama tüm şarkılarının altına kürt türk kavgası yapmışlar bende onun için sordum. Eğer sizin gibi adamın içini dışını araştırım bişey bulmak isteseydim buluurdum emin ol.

• tartışılacak bişe değil kapat gitsin...

• Ne olursa olsun guzel soyluyor

0|0
    0|0
  • o bir efsane...

0|0
    0|0
  • pkklı.. kim ne derse desin öyle.. bu bilgi yetiryor yani..!

1|1
    2|1
    • Neye dayanarak söylediğinizi soruyorum bizde öğrenelim ne yaptıda nöyle diyorlar

• kendi düşüncen bile yok baban öyle anlatmış öyle biliyor diye senden o yoldan gidiyorsun yazık

• kardeş önce etrafındaki insanlara sorcaksın..! onların dediklerini araştırcaksın ondan sonra kendi yorumunu koycaksın ben pedere sordum.. ve sonra araştırdım..! benim karşıma cıkıp pkk , öcelan, vb şahsiyetleri karşıma dikilip tartışma tokatlar geçerim hepinizi merak etme. ..

• babam polis ve o heriften nefret ediyo. biraz dusundum sebepsiz degildir bende ona uhdum sevmiyorum o adami

0|2
    2|1
    • neden sen aklını kullanamıyor musun?

• Hiçbiriniz her pencereden bakmıyorsunuz ben ayrım yapmıyorum ama hepiniz ayrım yapıyorsunuz bugün burada savaş olsa alevi sünni türk kürt herkes aynı çatı altında savaşır. Hatırlayın sarıkamış şehitlerini? onlarda var mıydı böyle bir şey. herkes kendince haklı Kürtler ülkeye bir şey yapmıyor ama tayyip herkesin ağzına sıçıyor ve siz de bunu kabul ederekten yaşıyorsunuz. Kürtler bunu protesto ediyor.

• Kurtleri sevmiyo degilim candan kurt arkadaslarim var yalniz cogunligu o. cocugu tabiki kurtlere karsi onyargi oluusur. Neyse sende solcusun anq belli tayyip gibi adami bulmusun daha ne istion kim olsun basta kefal mu selahattin mi biraz mantikli dusun kurtler o. cocugudur

• bilmem dinlemem bilmek istemem ısınamadım herife

0|2
    0|1

Kızlar Ne Diyor 10

• Youtubede 7-8 bölümlük ahmet kaya röportajı var.
    Eğer izlersen soruna en güzel şekilde cevabını alırsın.
    O vatan haini ya da terörist değil tam türkiye sevdalisiydi.
    Hakkında zerre kadar bilgisi olmayan insanlar nede kolay iftira atabiliyorlar.

1|1
    0|0
  • Kim ne derse desin adamda ses varmis her sarkisi cok icten madem oyle kotu bir insan neden bu zamana kadar genc yasli herkes onu dinliyor ✌✌

1|1
    0|0
  • Her parçası ayrı güzel...

0|1
    0|1
  • Yorgun demokrat dahil birçok albümünü bilirim, severim.

1|0
    0|0
  • Cok guzel sesi ve sarkilari var..

0|0
    0|1
  • Adam kürt ya hemen terörist derler kendini bilmez hadsizler :) Ahmet kaya aşktır özlemdir onun her şarkısında bir anlam vardır

1|0
    1|3
  • severim. şu an korkarım sarkısına taktım

0|0
    0|0
  • Yakarım geceleri..

0|0
    0|0
  • Çok severim ve dinlerim

0|0
    0|1
  • kum gibi