Dövüş Kulübü (Fight club) gibi özgün fikri olan var mı?

Tüketimci toplumu eleştiren türünün tek örneği bu filme benzer fikri olan var mı?

1|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Daha iyisi var ama imkan yok zaten yozlaşmış sektörde insan harcamaktan daha kolayida yok yani piyasa aklı olmayıp fikri olanlarla dolu. tabi türkiye için geçerli bu.

0|0
    0|0
    • Muadili olmayan bir yapıt ancak birkaç sorun var popüler kültüre karşı olup kendisi popüler kültürün parçası oldu. Ayrıca biz de defalarca izleyip yine ihtiyacımız olmayan şeyler alıyoruz fayda etmiyor

• Ben teşekkür ederim. İyi geceler size de sağlıcakla kalın.

• Teşekkür ederim onure oldum.

Kızlar Ne Diyor 1

• İsmini çok duydum. Ama daha izleyemedim. Mutlaka izlemek istiyorum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• 16 yıl geçmesine rağmen üstüne film tanımam. geçmiş filmleride çok izledim, en yakın otomatik portakal diyebilirim ama abartı demicem sinema tarihinin gelmiş geçmiş en iyi filmidir. kitabı da kendi alanında. verdiği mesajlar, oyuncuklar, gerek kurgu gerek sinematogrofi olarak başlı başına bir baş yapıt. hayatıma baştan sona etki etmiş tek filmdir.

0|1
    0|0
  • İzlemeyemedim hala o filmi ya

0|0
    0|0
    • İnsanlar bir sürü aksiyon yarış korku filmleri izleyip çoğundan anlık zevk alıyorlar Fight club'ı 20 kere izlemişimdir belkide daha fazla ama böylesi film yok

• O film süperdir. Benzeri yok sanırım.

0|0
    0|0
    • Kesinlikle eşsiz bir eser, bazıları bu 16 yıllık filmi hatta 19 yıllık kitabın varlığından haberdar değiller şaşırıyorum

• Filmi izledikten sonra, ''dövüş filmiydi işte '' diye yorum yapanlarda var. Kafalarını duvarlara vurasım geliyor =)

• ordan dövüş filmini çıkartıyorsa alakamı keserim ben o herifle :D ikinci kitabı çıkıyormuş beni korkutuyor Chuck Palahniuk

• o efsanenin üstüne bir film tanımıyorum şahsen

0|0
    0|0
    • Kesinlikle o film gibisi yok 2. Kitap çıkacak belki filmini çekerler Brad Pitt, Edward Norton falan oynar ama yine de korkutucu

• inşllh sabırsızlıkla v for vanddetta var belki izlemişsindir ama izlememişsen bile şiddetle tavsiye ederim

• Teşekkür ederim, Fight club kadar olmasa da güzel film

• hadi birbirimizi parmaklıyalım :D

0|0
    0|1
Yükleniyor...