Başucu Kitabınızın Adı Ne?

Arkadaşlar, belki aranızda kitap okumayı çok sevenler vardır. Birşeyler okumaya mutlaka zaman ayıran sizler;bugünlerde okuduğunuz veya okumaktan hiçbir zaman sıkılmayacagınız, kitabın/kitapların adını paylaşabilir misiniz?
Şimdiden teşekkürler..

0|0
7|9

En İyi Erkek Görüşü

• Kuran ve İncil var baş ucumda.
    İkisini de öğrenmek için okuyorum. Hatta Kuranı ezberlemek, İncili öğrenmek için diyeyim.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Ben hem Türkçe hemde Galce kitap okuyorum İskoçum ama Türkçemi daha çok geliştirmek için Türkçe kitap'da okuyorum Türkçe'de okuduğum kitap Yorgun Savaşçı Galce kitap olarak Ms Swyn Ar Yr Awyr

1|0
    0|0
  • Adı yok...

0|0
    0|0
  • Başımın arkasında bir adam var martıları seviyormuş :) osho.

1|0
    0|0
    • Kitabın adı 'Osho' değil mi?

• Dürüst olmak gerekirse;sizi anlamakta
      güçlük çekiyorum.

• Arkadaş yazar dedi ben ise konuşur dedim bir başkası da başka birşey diyebilir herzaman olan şey bu, tecrübe etmek için yaşamak gerekir diyorum o veya bunun dediğini kabul görmeden tecrübe etmekten bahsetmiştim. dostum, arkadaşım, türüm şeklinde hitap etmiş oldum :)

• Nietzsche Ağladığında, Demian, Kör Saatçi, Böyle Buyurdu Zerdüşt

1|0
    0|0
    • 'Nietzsche Ağladığında' adlı kitabı bana önermişlerdir. Teşekkürler..

• Mutlaka okurum. Cevabınız için teşekkürler tekrardan.

• Rica ederim:)

• Dostoyevski-öteki'ye başlıcam. çok heyecanliyim :)

0|0
    0|0
  • Tolkien in tüm kitapları

0|0
    0|0
  • grinin elli tonu

0|0
    1|0
  • Adobe Photoshop CS6

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Edgar Allan Poe - tüm öyküleri (tek kitapta tüm eserleri yer alıyor ve yatmadan bir hikayesini okurum. Kitap ingilizce)

0|0
    0|0
    • Yabancı dil üzerine mi oluyorsunuz? Yani alanımız olarak?

• İngilizce eserleri kendi dilinde okumayı tercih ediyorum. Tabi daha meşakatli , cok vakit alıyor ama bu sayede ingilizcemi baya geliştirdim , sana da tavsiye ederim

• Yabancı dil ogrencisiyim;sürekli İngilizce okurum bundan ötürü. Dediğiniz gibi, yabancı dili geliştirmek icin bire bir.

• Sarah jio nun Mart menekselerinj okudum en son tavsiye ederm 1 gecede bitti simdi böğürtlen kışîni okicam

0|0
    0|0
  • Demian- Hermann Hesse

0|1
    0|0
  • Osman aysu nun cinayet sancısı 3. Ölüyü nasıl öldürecek çok meraktayim 1. Adamı karnını delik deşik etti 2. Kadını boynunu dogradi 3. yu merakla bekliyorum :)

0|0
    0|0
    • Osman Aysu;hatırlattıgınız iyi oldu. Türkiye'nin sayılı polisiye yazarlarından biri olduğunu biliyordum sadece. Bir süre sonra kitaplığımda yer alabilir :)
      Teşekkürler..

• Rica ederim ;-)

• Atlas Vazgeçti beni bana anlatırken derinden de bir sarsmıştır bir ara yine okuyacağım...

0|0
    0|0
  • Bana bir ask zaman ver- Ozgur Gumussoy

0|0
    0|0
  • Geçer zamanla

0|0
    0|0
Yükleniyor...