20 yaşından sonra bateri/piyano çalmayı öğrenebilir miyim?

Bateri/piyano çalmayı bilenler? 20 yaşından sonra çalmaya başlasam öğrenebilir miyim?

Güncellemeler:
Biraz da buraya bakabilir mi müzisyenler acaba?

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• piyano çok daha zor ama bateri son derece kolay bir müzik aleti. müzik kulağın varsa çabuk kaparsın.

0|0
    0|0
    • Sen çaldın mı ikisini de?

• ben 1 yıl çaldım, müzik grubum vardı ve kendi kendime öğrendim. süreyi hatırlayamıyorum ama kolay.

• Buna ne kadar sevindiğimi anlatamam ya :) üniversitede öğrenmek istiyorum :)

Erkekler Ne Diyor 4

• Çalgı eğitimi yaşa bağlı değil, yetenek işi :)

0|0
    0|0
  • evet öğrenirsin.

0|0
    0|0
  • Öğrenmenin yaşı yok, söylemediler mi sana?

0|0
    0|0
    • Biliyorum ama daha mı zor olur parmak alışkanlığından dolayı acaba diye düşünüyordum :/

• Bence olmaz :)

• İnşallah :)

• öğrenirsin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• ben yıldır piyano çalıyorum yenı yenı kendıme piyanist gözüyle bakıyorum bu işte profesyonel olmak istiyorsan cok gec kalmışsın ama yok sadece çalmak ıstıyorum oyle öğretmen ya da tam anlamıyla muzısyen olmak ıstemıyorum dersen basla yaparsın.

0|0
    0|0
    • ya bende çok piyano öğrenmek istiyorum ama gerçekten de o kadar zor mu? :-( mesela 2-3 yılda öğrenilmez mi?

• Parmak alışkanlığı gerekiyor sanırım piyano için

• Ne demek ogrenebilir miyim sanki beyin 20 yasindan sonra duruyor kariyer yapamazsin sadece.

0|0
    0|0
    • Yo hayır demek istediğim başarılı bir öğrenim olur mu? Yani tabiki insan istese yapamicağı hiç bir şey yok ama hani diyorlar ya küçük yaşta başlamazsan çalamazsın falan diye o yüzden biraz hevesim kırılmıştı :(

• Yeter ki insanın içinden gelsin

0|0
    0|0
  • İnşallah ben de piyano çalmak istiyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...