Kızlar bu yabancı müzik neden bu kadar çok dinliyorsunuz. Yanlış anlamayın eleştiri amaçlı bir soru değildir. Sadece nedenlerini söylermisiniz?

Türküler, yeni popçularımız güzel rap çilerimiz var. Neden yabancı dinliyorsunuz. Dinleynce neler hissediyorsunuz?

Güncellemeler:
Neden kızlar bilmem ne 1 kelimeye ne kadar takılıyorsunuz bee. Yaşınızın adamı olun. Cevap veren versin.

0|0
20|5

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 19

• Ben karmayı seviyorum. Listem uzun içinde ingilizce, fransızca, ispanyolca, türkçe şarkılar var. Sevdiğim türlerde. Progressive, folk, glam, psy, punk vs vs... Türküler gerçekten çok güzel ama insanın enerjisini sömürüyor, modunu düşürüyor. Türkü evleri var mesela içmelik canlı dinlemelik, severim öyle yerleri ama ayda yılda bir gidip dinler efkarlanırım. Popçularınız, pek ilgimi çekmiyor. r&b hiphop ve rap zaten hiç sevmiyorum. Tüm nedeni bu.

0|1
    0|0
    • Teşekkür ederim gayet iyi bir açıklama yaptn..

• çünkü ; yabancıların muzıklerı daha kalıtelıdır.
    türkleri dinleyip muzık kalıtemı sevıyemı düşürecegıme ömür boyu muzıksiz yaşarım daha iyi.

0|1
    0|0
    • Teşekkürler yorumun için..

• Emre başlatma genellemene.

Yemişim yabancı müziğini alayı toplansa bir sezenin yerini tutmaz o kadar!

0|2
    1|1
  • Cunku turk muzikleri yani geneli insanin psikolijisini bozuyor :// asiri duygusal sarkilar :) ama seviyorum yinede 😊

0|1
    0|0
    • Haklısın. Hareketli şarkılar yapamıyoruz. Ama yinede anlamadığım bir şeyi dinleyemiyorum ben. Teşekkürler görüşün için.

• Ben anliyorum o yuzden dinliyorum :) sende haklisin 😊rica ederim..

• O zaman ayrı tabi :))

• Yunanca dinliyorum ben

0|1
    0|0
  • hiç dinleyemem dersem abartı olur ama nadiren dinleyebiliyorum.

0|1
    0|0
  • Hoşuma gidiyor, seviyorum. Duygulara hitap ediyorsa dinleniyor..

0|1
    0|0
  • Bizim milletimiz yabancı dil özürlü anlamadığı şarkıyı dinler çoğu kişi günümüz şartlarında ingilizce bilmeyene bende insan demiyorum şarkı konusuna gelirsek isteyen istediğini dinler kaliteden yoksun türk popunu bırakmakta fayda var kendi açımdan

0|2
    0|0
    • Haklısın ama kendi özümüzü yitiriyoruz. Bence. Teşekkürler femme :)

• Yabanci muzik kaliteli ve orjinal geliyo. Eskiden turkce kaliteli muzik vardi. Simdi piyasa hep manken bozmasi popcu

0|2
    0|0
    • Haklısın. Güzel söyleyen değil güzel görünen revaçta :D

• Sting kim bilmiyorum. Ama demet diyorum :D

• Efsanesin yaa bravoo

• Ben dinlemem , dinlersemde anlamına bakarım ilk önce. Anlamını bilmeden dinleyip insanlarda bana çok itici geliyor

0|1
    0|0
    • Haklısın banada itici gelir. Teşekkürler görüşün için.

• türküyü daha çok severim, ingilizce şarkıları da telaffuzumu biraz olsun geliştirsin diye dinliyorum

0|2
    0|0
    • Teşekkürler bende çok severim..

• Hip hop benim için vazgeçilmez ama yabancı müziğide seviyorum :)

0|1
    0|0
  • Türkçe pop ların kopyalama olduğunu düşünüyorum..

0|2
    0|0
    • Bazen bende böyle düşünüyorum. :D Teşekkürler.

• Çünkü güzel hissettiriyo.. mutlu oluyorum..

0|1
    0|0
  • Arabesk rap dinliyom brn ahahahagafsjw shwjsvebdjx

0|1
    0|0
  • seviyorum

0|1
    0|0
  • türkçe popu sevmiyorum

0|1
    0|0
  • Niye kizlar?

0|0
    0|1
    • Genelde kızlar dinliyor. O yüzden kızlar neden takıldın bu kadar?

• Erkekler de cok dinliyor

• Genelde kızlar dinliyor. O yüzden kızlar 1 cümleye bu kadar takılmayın.

• Şarkının ritmi ve söyleyen kişinin sesi çok güzelse yabancı dinlerim yani :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• onlar hayatı da anlamadan yaşıyor zaten :)

0|1
    1|0
  • kendi cinslerini s. klememişsin buna bir cevabım olucak illakı muzik evrenseldir kardeşim kimin ne dinlediği dinlemediği bizi bağlamaz ben klasık muzik hint ordan ajda pekkana bağlayan adamım kafam ne isterce bunu illa belli bir kalıba sokupta orasını burasını cekıştıremezsin ;)

0|1
    0|0
    • O yüzden değil be abi genelde kızlar dinliyor. Erkeklerde yorum yapabilir. :)) Ama aşşağıya bakınız. Bu yüzden kızlar diyorum. Hiç değilse nazik davranıyorlar.

• Haklısın abi onların dediklerini takmıyorum ama. Sırf sen dedin diye haklısın. :))

• bana yağ çekme :)

• Neden kizlar veya ne icin bu soruyu sorma gereksinimi duydun merak ettim

1|0
    0|1
    • Canım kızlara sormak istedi. Neden?

• Seni ilgilendirmiyor.

1|1
    0|0
  • nabıcan?

0|0
    0|0
Yükleniyor...