Wattpad ne arkadaşlar?

hikaye yazılıyor galiba ama insan neden vakit harcayıp bunu yapsın ki. okundukça para falan mı kazanıyorlar :D

0|0
9|7

En İyi Erkek Görüşü

• Edebiyat dünyasına büyük bir darbe vuran popüleritesi olan herkesi yazar yapma olanağı sağlayan gereksiz uygulama. İnsanlar edebi değero yüksek olan kitaplara zaman harcamazken nerede amatör hikayeler var onları okuyorlar.

0|0
    1|0
    • Gereksiz değil. Amatör olanlar olsa da profesyonelce yazılmışlarda var. Ki bazı hikayeler kitap anlaşması yapılarak basıldı bile.

• @rckforeverr Ürkütücü olan nedir açıklar mısın? Wattpad'tan kitap basılması, Edebiyat dünyasına darbe midir? Zamanını saçma sapan uygulamalarda öldüren gençlerin Wattpad kullanması gereksiz midir? Asıl ürkütücü olan bunları düşünemeyip, birde karşısındakine sığ diyebilen kişilerin Edebiyat tartışmasıdır. Hayırlı akşamlar

• Öncelikle bir daha sana cevap vermeyeceğimi belirtmek isterim dilersen cevap yazarsın. Çünkü daha benim ne demek istediğimi ve okuduğunu anlama kavrama yetisi olmayan bir insansın hala da ne dedin diye açıklama bekliyorsun. Zaman israfısın.
      Bu sorduklarının güzel cevabı varda değmezsin bu yüzden salla boşver.
      @ZeBrandon

Erkekler Ne Diyor 6

• Vakit harcadığın her şeyden para kazanıyor musun? Bu siteye giriyorsun yazıyorsun falan mesela sana para ödüyorlar mı? Telefonunda saçma sapan sayısız uygulama bulunduran kişiler için çok başarılı bir program. Programı eleştirenlerden çok daha dolu kişiler yazıyor programda :) falppy bird veya okey batak oynamak yerine girip bakın derim.

0|0
    0|0
  • Hakketen o nedir

0|0
    0|0
  • dikkat çekip de kitap basma şansı oluyordur belki

1|0
    0|0
  • Uğraşı olsun dye herhalde benim de bir kere girmişliğim var o da yalnışlıkla oldu

0|0
    0|0
  • Çok cahilsin keşke gebersen. Hemen paraya baglamıssın işi. Tk amaç o demi. Sen gbr ya

0|0
    0|0
  • Sadece seks hikayeleri okuyorum 😂😂😂

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Bazi amator yazarlar orda kitap yaziyolar bolum bolum bazilariyla kitap anlasmasi yapiliyo okuyucular yorum falan yapiyo

0|0
    0|0
  • Yazdıklarının beğenilip beğenilmeyeceğini deniyorlar.
    Eğer yüksek beğeniye ulaşırsa kitap halini getiriyorlar.

0|0
    0|0
  • Kitap okumak için takip ediyorsun yeni bölüm geldiğinde bildirim geliyor çok sayıda kitap var her konuyla ilgili

0|0
    0|0
  • İstiyen yazıyo istiyen okuyo okuması daha zevkli dizi gibi oluyo yani beleşe kitap gibi bişey :D

0|0
    0|0
  • Amatör yazılmış kitaplar felan var güzel şeyler var ben seviyorum

0|0
    0|0
  • Ay cahiiil.

1|0
    0|1
  • Çok çok sacma siteler varken bu mu rahatsız etti sizi? Bence gayet güzel bir site, cok amatorler var ama gerçekten hakkını verenlerde var bir kac saat gecirsen sitede ön yargın silinir.

0|0
    0|1
  • Hayır ama binlerce ve milyonlarca kişinin senin yazdığın bir şeyi okuması çok güzel bir şey.

0|0
    0|0
Yükleniyor...