Incir Reçeli nasıl bir film izleyeyim mi?

aşk tesadüfleri sever filminden iyi mi? onda çok kötü ağlamıştım da .

0|0
12|17

En İyi Erkek Görüşü

• tanıdığım bayanlar bu filmi 2-3 tekrar izledi izle beğeneceğini tahmin ediyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• izle izle süper film

0|0
    0|0
  • bizim ülke kalite ortalamasına göre iyi bir film biraz klişe izlerken tahmin edebiliyorsun yani çok belli etmişler o izleyicide uyandırmak istedikleri merak duygusunu maalesef uyandıramıyor ama izlenebilir vakit kaybı olmaz

0|0
    0|0
  • incir reçeli duygusal bir film izle bence tavsiye ederim farklı biraz diyerlerine göre

0|0
    0|0
  • izli

0|0
    0|0
  • kimse beni sevmedi ben de incir reçelini sevdim ,incir reçelim sendin sevgilim.Güzel bir filmdi

0|0
    0|0
  • Gerçekten çok güzle bir film aşk tesedüfleri severi izlemedim ama buda izlemeye değer.

0|0
    0|0
  • Aşk tesadüfleri sever bir tık daha önde. bence klişe ama izle seversin yüzde yüz

0|0
    0|0
  • basit senaryo ama oyunculuk harika yani sonuç olarak izle

0|0
    0|0
  • izlemedim ağlamak için yaşamıyorum...

0|0
    0|0
  • askerde izlemiştim yanındakini parkesine burnunu silenler oluyordu hüzünden :)

0|0
    0|0
  • Kavanozu koy masanın üzerine 2 saat boyunca gözlerini hiç ayırmadan bak daha etkileyici olur.

0|0
    0|0
  • reçel tadında bir film izlemeye değer...

0|0
    0|0
  • Berbat hiç sevmedim. Zaten sevmemde öyle filmleri.

0|0
    0|0
  • incir receli harika bir film kesinlikle izleyin..ask tesadüfleri severin bi üstü bence..

0|0
    0|0
  • ıssız adam diye bi film var onu izle

0|0
    0|0
  • izleme yaprak gibi film

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Filmden cok etkilenmistim cok beyendim! Sulu göz degilsen izle - öyleysen bol bol pecete bulundur yaninda :) *hazirlikli ol!

0|0
    0|0
  • Evet guzeldır :)

0|0
    0|0
  • ben acayip sıkıldım çok basit konusu tahmin edebiliyorsun izlerken. klasik türk filmi muhabetlerini seviyorsan izle.

0|0
    0|1
  • 7-8 kere izlemişimdir her sahnesi ezberimdedir sonuç olarak izle.

0|0
    0|0
  • ben sevmemiştim yapay geldi hadi soyunalım mumları yakalım tarzı

ama aşk tesadüfleri severi beğendim daha doğrusu hikaye yine inandırıcıktan uzaktı mehmet günsur faktörü beğenmemde büyük etkendi sanırım :D

0|0
    0|0
  • geç bile kaldın.. izle hemen:)

0|1
    0|0
  • Issız adam daha güzel.İncir reçelide güzel ama çokda etkileyici değil.Bir reçel mevzusudur almış başını gitmiş.O film yüzünden incir reçelinden usandım kaldıki çok seviyorum inciri,reçelini,tatlısını herbir şeyini:)

0|0
    0|0
  • Peh..buna film diyenin.

0|0
    0|0
  • çok güzel bir film kesinlikle izle

0|0
    0|0
  • super film

0|0
    0|0
  • İzlemedim.

İzlemeyeceğim.

0|0
    0|0
  • Aşk tesadüfleri severmiş bence.

0|0
    0|0
    • onun müziği çok hoş.uzun zaman bıkmadan usanmadan dinledim lakin filmini izlemedim .

Yükleniyor...