Makama göre saygı duymayı doğru buluyor musunuz?

makama göre saygı duymayı doğru buluyor musunuz?

0|0
5|19

En İyi Erkek Görüşü

• Kişiliğe ve bana davranışına göre saygı duyarım insanlara

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Makama saygı duymam şahsiyeti makamlıysa olur..

1|0
    0|0
  • Zaten saygı makama duyulur. Makamı dolduran adam da bunu hak ediyorsa saygının üstüne sevgide eklenir...

0|0
    0|0
  • Makama saygi duymak gerekir dusuncesindeyim. Eger o makandaki kisi sana zarar veriyorsa muhattap olmak zorunda degilsin ve gidersin. isin yapilir veya yapilmaz o ayri konu.

0|0
    0|0
  • hayır davranış kişilik bunlara bakarım

0|0
    0|0
  • hayır

0|0
    0|0
  • Makama göre saygımı olur. Karşındaki kim olursa olsun çopçude olsa avukatta olsa saygı göstermek zorundayız.

0|0
    0|0
  • Kisinin konumuna göre hareket etmem ben.
    Karsimdaki kim olursa olsun ayni üründür farkli bakmam.

0|0
    0|0
  • bulurum adamlar o kadar okumuş

0|0
    0|0
  • yaşa göre saygı duymayı öğrettiler bize, makama göre saygı duyanlar bukalemun gibidirler :D

0|0
    0|0
  • Abartmadan olduğu sürece sorun yok ilahkaştıranlar var

0|0
    0|0
  • hayır makamı ne olursa olsun o bir insan ben saygı duymam er dogan gelse Ayak ayak üstünden Kalkmaz.

0|0
    0|0
    • ama sokaktaki bir insanla işi iyi bir insana duyulan saygı hiçbir zaman eşit olmuyor hani her insan eşitti

• olmuyor doğru Ama kşiye göre Deyişiyo ben asla insanları ayırt etmem Sokaktaki köpeye bile selam veririm Veriyorum Ama diyer insanları anlamıyorum malı mülkü makamı olan insanlara Resmen tapıyolar Nalet olsun Böyle İnsanlara.

• saygı konusu sadece ayle büyükleri..

• Makama saygılı olmayı doğru buluyorum, ama bazıları abartar kul olur..

0|0
    0|0
    • hani insan eşitliği

• Eşitlik degil adalet önemli benim için. Şöyle düşün Türkiye'deki her insandan aynı oranda vergi almak eşitliktir ama adalet değildir çünkü fakire o vergi çok koyar, zenginin ise umrunda olmaz. O yüzden hak edene hak ettiğini vermek anlamlı hale geliyor. Makama hakkı ile ulaşmış birine saygım vardır..

• teşekkürler

• makam önemli deyil adamlık hanımlık önemli sıkarım makamına..

0|0
    0|0
  • Ona saygi gostermeli o isi yaptigindan dolayi ancak onu farkli gozle gormemeli o da insan

0|0
    0|0
  • ben adamına göre muamele yapıyorum

0|0
    0|0
  • kesinlikle makama göre bakmam insanlara seveceğim tipte biri değilse kral olsa umrumda olmaz

0|0
    0|0
  • Onun karakteride önemli bu konuda bence

0|0
    0|0
  • doğru değil bence ama bazen saygı duymamız gerekiyor:((

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• yalakalıktır

1|0
    0|0
  • Saygı mesleğe ya da paraya göre değil karaktere ve ahlaka göre etkin olmalı.

0|0
    0|0
  • Makama gore saygi da ne ya?
    Einstein e mal dedi hocalari adam atomu parcaladi. Yani bir yerlere gelmesi onun bir sey oldugu anlamina gelmez. Duymam tabiki de. Hatta sokaktaki insana daha cok saygi duyuyorum. Ileride doktor olursam ins bana meslegimden dolayi saygi duyulmasini istemem. Ben insana saygi duyarim yaptigi isin yuksekligine degil.

0|0
    0|0
  • Hayır. Hepimiz insanız belli bir makam bizi daha değerli kılmaz.

0|0
    0|0
  • Hayır insan her yerde insandır. Basbakandan daha iyi hamallar gördüm.. insanları sınıflarına göre ayırmak sacma bence her insan degerlidir ve her insana saygı duyulmalıdır.

0|0
    0|0
Yükleniyor...