Kinyas ve Kayra kitabı?

Hakan Günday'ın Kinyas ve Kayra kitabını okudunuz mu? Nasıl bir kitap sizce tavsiye edermisiniz okunmalı mı?

Güncellemeler:
Hadi kitap severler. Farklı beğendiklerinizide önerebilirsiniz :)

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• Uzun zamandır böyle bir kitap okumamıştım. Evet her kitap biraz düşündürebilir, farklı bir bakışı açısı kazandırabilir. Bu kitapta nefretle yoğrulmuş duygulardan beynimin uyuştuğunu hissettim. Üzerinde düşünülmüş, Hakan Günday ın birikimlerinin rafine edilmiş hali. Ki kitapta Kafka, Neitzsche den izler bariz görülüyor. Genel olarak başarılı bir kitap. Ancak kitabın sonlarına yazarın artık yazmaktan sıkıldığını, bunaldığını hissettiriyor. çünkü kitap boyunca süregelen çizgiden kopmalar, uzun uzun anlatılan herşeyin kitabın sonuna doğru eee yeter artık deyip kestirildiğini gözlemledim.
    ama dediğim gibi son zamanlarda okuduğum en başarılı en etkileyici kitaplardan.

2|0
    0|0
    • Yani az çok felsefe konulu diyebilirz. teşekkürler :)

• Merhaba, teşekkür ediyorum

Erkekler Ne Diyor 1

Kızlar Ne Diyor 2

• daha önce hakan günday okudun mu bilmiyorum ama hakan günday tarzı ortada bir yazar ve şaşmaz her kitabında tecavüz ekseninde gelişir mevzular. kitabı okurken yer yer miden bulanacak, yer yer kitabı kapatmayı düşüneceksin ama bağlayıcı bir dil. kinyas da kayra da öyle sevilesi adamlar değil ama bazen birini tutuyorsun. karanlık insanlar, onları oraya getiren şartlar. ben beğenmiştim. tavsiye ederim.

0|0
    0|0
  • Hakan Günday ın tüm kitapları mükemmel aynı şekilde kinyas ve kayrada bu arada Az kıtabınıda tavsiye ederim

0|0
    0|0
Yükleniyor...