Turk kızları neden bu kadar abaza?

Bir turk kızı olarak soyluyorum bunu çevremde bissürü örnek var tv de sokak ta veya herhangi bir yerde kaslı yakışıklı görmesinler ulan tek kişiylede sınırlı kalmıyolar misal tv oyuncuları her yeni dizide yakışıklı bir tip illa ki oluyor facebook instgram vs gercek hesaplarının altında bir dünya dangalak türk kızı arkadaşlar ben daha fazla bu beyinsizlerle duramıycam hoscakalın :( hafagaj

0|1
15|25

En İyi Kız Görüşü

• Son cumlene cok guldum :D

burada da var o abaza kızlardan :/

1|0
    0|2

Erkekler Ne Diyor 25

• İnsanlar zamanın evlenmeyip zamanında cinselliklerini yaşamadığı için çeşitli yönelmelere gidiyor.. Kime göre yanlış kimine göre doğru.. Biyolojik ve psikolojik açıdan bakarsak en sağlık cinsel ilişki gelişimi zamanında yapılmış evliliklerde gerçekleşmetedir..

0|0
    0|0
  • Herkes öyle herkes; erkeklerde. Yokluktan oluyor bunlar. Etrafta kendine bakan ve düzgün mantıklı kişiler az olduğundan..

0|0
    0|0
  • Birde kore erkekleri çıktı başımıza. Eli yüzü düzgün biri tvye çıkmaya görsün kızların hemen dibi düşüyor. "Ayyy aşığım kafayı yiyecem offf püff " Ama olsun yinede kızlara özgü bir davranış saygı duyuyorum. Sevmesemde

0|0
    0|0
  • Iyy kızlar itici geliyor artık ben çok kıskancım çünkü onlara bakıyorlar da beni unutun

0|0
    0|0
  • iffetimizi koruyoruz işte. s

0|0
    0|0
  • ergen ama onlar

0|0
    0|0
  • erkekelre cekmisler

0|0
    0|0
  • Gecen biri
    Seni anan benjm icim dogurmus dedi ://

Korkmuşttum://

2|1
    3|4
  • bir ÇOĞU yanıyor yanıyor.

0|0
    0|0
  • sen kendi içindede bir çalkantı var gibi zaten

0|1
    0|1
  • bitsin şu genelleme yapıp ahkam kesen ahmaklar yok türk erkeği abaza yok türk kızı abaza işinize bakın

0|0
    0|0
  • hepsimi öyle

0|0
    0|0
  • Alın şu kızları başımdan arkaadaş

0|0
    0|0
  • imzamı atıyorum :D

0|0
    0|2
  • tek neden televizyon hersey normal sıradan gösteriyolar..

0|0
    0|0
  • Asil abaza kendiside caktirmiyo :)

0|1
    0|0
    • Yok tatlım benim cinsel tercihim erkekler degil :)

• Yok beybisi aseksuelim ben hafaha

• Yalanciyi fişeklemiyorlar ya aseksuel miş bu sitede olanların 100% karılı kızlı erkekli kök abazasi gelmiş aseksuelim diyon :)

• Ne olursun gıtme :)

0|0
    0|0
  • ateş basınıza vurmuş

0|0
    0|0
  • ben hiç abaza kız görmedim burada.

0|0
    0|1
  • Manyaklar ya:)
    Ergenus

0|0
    0|0
  • denk gelirse acımam bapstırırım :)

0|0
    0|0
  • Abaza olduğunu düşünmüyorum.
    Bence çok burnu havadalar.

0|0
    0|0
  • ah ah bir ben mi bulamıyorum o abaza kızları hani nerdeler

0|0
    0|0
  • yokluk çekiyoruz kanka ya yazıh :))

0|0
    0|0
  • Zaten abaza olan erkekler değil kızlar. benim hayatım seks olmuş ve cok az kız gördüm kendini kaybetmeyen seks yaparken. Cünkü ayda yılda 1 yapıorlar. En son manitam orgazm olurken üstümdeydi harbi diom dedim ölüyo galiba o nası bir ses hayatımda duymadım o nası bir orgazm olma nası bir abazalık rüyalarıma girio artık :) korktum ahada ölüo die :D

0|0
    0|1
    • Hjajaja

• :D bazı hatunlarda var yaparken o kadar rahatki free ya bayılıom onlara sigara bile içiolar yprkn tecrube abidesi relax :)

Kızlar Ne Diyor 14

• Af buyur yas kac?

0|1
    0|1
  • görmemiş gibi davranıyorlar

0|0
    0|0
  • keşke ölsek :D

0|2
    0|0
  • Türk erkekleri neden abaza? Ayrıca bu çocuk karşına gelse görsen musluk gibi boşalcan bacım.

img59.imagetwist.com/i/07845/rwxojpojm92a.jpg

1|0
    0|4
  • Heryerde var o erkek duskunu abaza kizlardan

1|0
    0|0
  • Cunku ulkemizde kizlarin cinselligine cok fazla mudahale var yok zina yok bilmem ne bu kadar toplum baskisi olursa kizlarimiz iyice abaza oluyor fazla baski sonucu iste naparsin hayat be gulum alalsldkddkdk

0|0
    0|0
  • Hepsi benim olmali hepsii bönömmmmmmmmm 😃😃😃😃 saka bir yana onlara abaza degil yollanmis bir cok kisi hayatnda olanin ama flim oyuncusyla pekte alaksi yk gbi ya.

0|0
    0|2
  • Harun abi yapma boyle :(

0|0
    0|2
  • Hayri abi yine mi sen?

1|0
    0|1
  • Ergenlikten sanırım sjsjjd

0|0
    0|0
  • :) paylasım komik

0|0
    0|0
  • Bu bahsettiğin sadece ergen kızların teorisi canım :)

0|0
    0|0
  • Yüzüne gözüne bakmadan yakışıklı adam isteyenleri de hiç anlamam.. Sanki sana bakacak.

0|0
    0|1
  • yurtdışında da böyledir eminim :) onlar direkt saldırıyor :D

0|0
    1|2
    • Neden genel. konusuşuyorsunuz direk. saldırma ayıp. oluyo bir kaç o* kadın gördünüz diye herkezi aynı kefeye koymayın

• yurt dışında gördüğüm kadarıyla :))

Yükleniyor...