Favori Yabancı Diziniz Hangisi?

Merhabalar Malum Türk Dizilerinin Konu Daralması, Çok Keyifle İzleyebileceğimiz Yapımlar Mevcut Değil. (Sizin Varsa İyi Seyirler.) Hem Dizi Arayanlara Fikir Olması Adına Tavsiye Edebileceğiniz Yabancı Dizi? Mümkünse Devam Edenlerden Olursa İsimler Bitmiş Yapımlara Saplanmamış Yeni Lezzetler Keşfederiz.

0|0
9|6

En İyi Kız Görüşü

• Türlere göre en iyiler:
    Bilimkurgu: Doctor Who
    Komedi: Friends
    Aksiyon/Gerilim/Gizem: Homeland
    Aksiyon/Suç: 24
    Suç/Komedi: White Collar
    Dram: Breaking Bad ve Lost
    Romantik/Gençlik: One Tree Hill
    Bonus: Black Mirror

İzlediğim diğer diziler
    The 100
    24
    24:Live Another Day
    The 4400
    Alcatraz
    Alias
    Alphas
    Arrested Development
    Arrow
    The Assets
    Awkward
    Babylon 5
    Bates Motel
    Battlestar Galactica
    The Big Bang Theory
    The Blacklist
    Black Mirror
    Breaking Bad
    The Bridge (ABD)
    Bron/Broen (The Bridge)
    Burn Notice
    Charlie’s Angels
    The Client List
    The Closer
    Community
    Continuum
    Covert Affairs
    Criminal Minds: Suspect Behavior
    Crisis
    Doctor Who
    The Event
    Entourage
    Extant
    The Fall
    Flash Forward
    The Following
    Forbrydelsen
    Forever Knight
    Friends
    Fringe
    Gang Related
    Go On
    Graceland
    Helix
    Heroes
    Homeland
    Hostages
    How I Met Your Mother
    Intelligence
    The Killing
    Kyle XY
    Last Resort
    The Last Ship
    Leverage
    Lie To Me
    Lost
    The Lost Room
    Luther
    Marvel’s Agents of S. H. I. E. L. D.
    Masters of seks
    The Mentalist
    Misfits
    The Newsroom
    New Girl
    Nikita
    Nip/Tuck
    The O. C.
    One Tree Hill
    Orange Is The New Black
    Orphan Black
    Perception
    Person of Interest
    Pretty Little Liars
    Prison Break
    Ray Donovan
    Revolution
    Sherlock
    Silicon Valley
    Stargate Universe
    Strike Back
    Suits
    Taxi Brookyln
    Terra Nova
    Top Gear
    Top Gear USA
    Torchwood
    Touch
    Transporter: The Series
    True Detective
    Undercovers
    Under the Dome
    The Unit
    White Collar
    The X-Files
    Episodes
    Legends
    Scorpion
    Stalker
    Dexter

0|0
    0|0
    • Nefes Aldığınız Zamanlar Oluyor mu :) ?

• Yani Kalkıp Listelesek Herşeyi Bu Tepkiler Tabikide Kolay Olur. O Yuzden Lütfen Ne İzlediyseniz Yazınız Demedim :) Diğer Yandan Kimin Neyi KAc Yıldız İzlediğini Ön Yargısına Kapılmamamız Gerektiği Gibi. Birkaç Yılda Bizden Çok Sİnema Dizi Kültürünün Olabileceğinide Kabullenmeliyiz.
      Konu Yıllar Değil Genel Toplamdaki Kültürlenmedir. Siz 10 Yılda Kişi Başına Düşen kültürlenme Miktarı Olarak Hesapladığınızda Bu Yasalaşmış Olmuyor. Sevgilerimle :)

• Birde yorum yazarken her kelimeyi büyük harfle yazmasan :) Neyse bilgisiz ama fikir sahipleriyle tartışmayı sevmiyorum. Sonuçta Arrow ile The 100 ü aynı kefeye koymuş birisisin :) Güle güle...

Kızlar Ne Diyor 8

• eski bir yapımdır. ve how i met your mothers falan bunun derlemeleri. 10 sezon devam eden "friends."

0|0
    0|0
    • How I Met Your Mother 9 Sezon Sürmüştü Sanırım. Oldukca Ses Getiren Keyifli Bir Yapımdı. Birkaç Bölümünü İzlemiştim :)
      Friends Hiç İlgimi Çekmemişti Fırsat Bulabilirsem Birkac Doz Alıp Deneyeceğim :)

• friends izledikten sonra sit-com'un babası buymuş, diğerleri yalan diyeceksin. kesin izle.

• gossip girl dü

0|0
    0|0
    • Gossip Girl :) Dedikoducu Kızımız da 4-5 Sezon Birşeydi İlgi Çekici Bir Yapımdı Oda İndirip Beklettiğim Listeye Dahil. İzlenmeli.

• Hannibal
    Orphan black
    Z nation
    The 100
    Tvd
    Originals
    Lie to me
    Doctor who
    Mentalist
    Criminal minds
    Under the dome
    Do no harm
    Helix
    Forever
    Sherlock holmes

0|0
    0|0
    • Wuhhuuu :) Zaten Her Hafta Listeden 1 er Bölüm Derken Diğer Hafta Yayımlanmış Oluyordur. Aralarında Aktif İzlediğim The 100 Var. Beklemek Gercekten Sinirlerimi Bozuyor :)

• :) Uzun Bir Beklettiğim Listem Var Ama Tabiki İzlediğimde Fikrimi Ulaştıracağım.

• Arrow.

0|0
    0|0
  • criminal minds ;)

0|0
    0|0
    • Epey Eski Bir Yapım (2005) Olması Lazım İzleyicisi Olmasamda Takip Edenin Çokluğundan İyi Olduğu Ortada.

• evet 10. sezonunda şimdi :D ben izlemeye başlayalı altı ay falan oldu 7. sezondayım gayet iyi :D

• İzleme İştahınızdan İyi Olduğunu Anlamamak Mümkün Değil :) Hani Çoktur 3-4 Sezonu Hızlı Bir Şekilde Uykusuzca İzlemişliğim Ama 10 Sezon Sanırım Psikolojikmen Hazırlanmamı Gerektirir :)

• Game of thrones ve big bang theory

0|0
    0|0
    • Game of Thrones Başı Çekiyor Sanırım Şu An
      The Big Bang Theory Sanırım Daha Orta Direk Bir Dizi NE İzleyicisi Tükendi Ne Patlama Yapabildi :)

• Hannibal.

0|0
    0|0
    • :) Hannibal Biriktirdiğim Yetti Herhalde Yorumlardan Anladıgım Bir An Önce İzlemem Gerektiği :)

• Teen wolf, breaking bad, the walking dead favorim

0|0
    0|0
    • Tamamı İzlemek İstediklerim Listesinde. İndirdim ama Zaman Ayırmamı Bekliyorlar :)

Erkekler Ne Diyor 6

• True Detective
    Orange is the New Black
    Fargo
    The Following
    Vikings
    Bunları kesinlikle izle True Detective ve Fargo tek sezonluk mini diziler devamı gelecek ama şimdilik 1 sezon yayınlandı ve ikiside süper şiddetle tavsiye ederim:)

0|0
    0|0
    • Fargo yu Duydum Tek Sezon Devam Edecekmiş Ama Farklı Bir Konuyla Fırsat Bulursam İzleyeceğim.
      True Detective - Hiç Dikkatimi Çekmemiş
      Orange is the New Black - Hiç Dikkatimi Çekmemiş
      The Following - Ama Çekende Var Tabi :) 1 Sezonu Mevcuttu Sanırım Ben de Dikkate Alacağım :)
      Vikings - Tabiki İlgimi Tahrik Etmişliği Var :)

• Game of Thrones. Kitabini bitirmeme rağmen merakla yeni sezonu bekliyorum. Oyunculuklari çok iyi.

0|0
    0|0
    • Kaliteli Yapımlardan Yayımlandığından Beri Sürekli Ses Getirdi. Biriktirip İzlemek Benim İçin Daha Makul Olacak Zira Beklerken Sinirlerim Bozuluyor :)

• :) Ne Diyeyim Allah Sabır Versin. Diziyi Cekene Zor Beklemek Daha bir Zor :)

• Eyvallah hocam :)

• Taht oyunları.

0|0
    0|0
  • son zamanlarda animeye sardim baya siradisi ve zevkli olanlari varmis sen de izlerim dersen one piece ve death note tavsiyemdir

0|0
    0|0
    • Hiç İlgimi Çekmemişlerdi Ama Bu İki Öneriyi Yazıyorum En Azından Gözatıp Fikir Sahibi Olurum. Teşekkür Ederim.

• Vikings!

0|0
    0|0
    • Evet :) Güzel Öneriler Geliyor. Yeni Sezon Başlamadı Sanırım.

• Tabi ya her gün bekliyorum bizim deliler ne zaman cıkcak sahneye yine bağırcaklar savaşa girerken diye:D

• Epey Oldu Sezonu Kapatalı Başlamak Üzeredir :)

• Devam edenlerden shameless ve hannibal güzel

0|0
    0|0
    • Shameless US İzleyicisiyim :) Aile İle İzlenmesi Kensinlikle Sıkıntı Birz Dizi Ama Oldukça Eğlenceli.

• Aile ile izlenmez tabi. Hannibalda iyidir istediğinle izle onu :D

• :) İndiriyorum Listemde Ama Biriktikce İzlemek İşime Geliyor Bekletiyorum OYuzden.

Yükleniyor...