Tiyatroyla ilgilenenler varsa?

İzmirde yasiyorum ve kucuklukten beri oyuncu olmak istiyorum ajansa gidiyorum. izmirde gercekten duzgun ve guzel tiyatro kurslarini biliyorsaniz soylerseniz sevinirim. Ayrica kotu olan tiyatro kurslarini da biliyorsaniz soyleyin lutfen ki ovyerlere gitmeyeyim

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• İstanbul'da olsaydın keşke. Çok kaliteli kurs çok kaliteli oyuncu çıkarmaz. Kurslara pek takılma yani. Ayrıca çevre Şart, keşke İstanbul'da olsaydın yardımcı olurdum İzmir'e birkez gittik onada kimse gelmemişti. Ben 1 Yıldır sahneye çıkmadım İzmir'de 2008 de gelmiştik inşallah eskisi gibi değildir, şuanda izleyici vardır...

0|0
    0|0
    • Anladim tesekkurler

• Meslek olarak yapamiyicagimin farkindayim ama artik gunumuz insanlari sirf moda diyr veya bambaska nedenler ama oyunculugu gercekten istemedikleri halde oyunculuk yapmak istiyolar ve ben gercekten oyuncu olmak istiyorum oduygu bambaska bisey bence umarim bir sure de olsa o duyguyu yasayabilirim

• ya şöyle bir durum var, eğer yeteneğin varsa gir bu işe. Ben şuanda senin sadece o işi tatmak için girmek istediğini düşünüyorum. Yetenek yoksa, iki üç kişinin karşısına çıkacak Özgüven yoksa hiç yaklaşma. Hem bize hep izleyin denirdi. Ben oyuncuyken ne kadar tiyatro oynandıysa izlettiler. Kötü bir oyuncu olmaktansa iyi bir izleyici ol bence. ya da gidip Konuş ufak bir rol çıkarsa soksunlar bir kere seni hevesını alırsın yetenek görürlerse eğitim falan ilerlersin. Çok yetenekli olup insanların karşısında oynayamayan arkadaşlar vardı. Hani bu iş birkaç ay kursa gidip sahneye çıkacak kadar basit değil. Mesela gidip bir senaryoda karakter belirleyip ezberlemeyi dene, burdan anlarsın ne kadar zor olduğunu. Ben 10 cümleyse senaryom 8'ini doğaçlama yapıyordum ezberim yoktu ama birşey demiyorlardı mesela bana çünkü o an sahnede durumu kurtarmak lazım, bir Kişi senaryoyu unutmuştu biz o anda durumu toparlayamadık diye azar işitmiştik.. Göründüğünden çok daha fazlası var içine girdikçe göreceksi

Erkekler Ne Diyor 3

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...