1 Kilo Pamuk'mu Daha Ağır Yoksa 1 Kilo Demir'mi?

evet arkadaşlar cevapları alalım bana göre pamuk neden diye sorarsanız 1 kilo demir 4-5 parcadan elde edersiniz ama pamugu baya koymanız gerekir buda taşımanızı zorlaştırır sanırım bilmiyorum bir düşünün size göre nedir

0|0
12|13

En İyi Erkek Görüşü

• İkisi de eşitti. Bunda hacim sorulmuyor kütle soruluyor 1 kilo pamuk belkide 2-3 katlı bir ev kadar büyük bir hacme sahiptir ama demir çok küçük bir hacme sahiptir. Ama dediğim gibi bu soruda kütle soruluyor kütle sorusu olduğu için hacmi katamayız :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Eşit. bir çuval. Pamuk ta 1kg. küçük bir parça. Demir de
    Hacmi. Değişik

0|0
    0|0
  • Ikiside esittir

0|0
    0|0
  • ikiside 1 kilo olmasına rağmen ve eşit olmasına reğmen sorulmasının mantıgını hala çözebilmiş değilim :DD

0|0
    0|0
  • Eşittir bu soru hala eskimedi mi?

0|0
    0|0
  • İkisi de eşit

0|0
    0|0
  • 1 kilo hepitopu ikisi de ağır değil:)

0|0
    0|0
  • Bu soruya cevap vermem bile saçmalık ama ikiside eşit agırlıkta :Dd

0|0
    0|1
  • İkiside ayni ağirlikta.

0|0
    0|0
    • biraz once nasanın yaptığı videoyu izledim pamuk daha ağır geliyor bunu nasıl acıklıcaksın?

• demirdir yaaa baska ne olabilirki :D

0|0
    0|0
  • Bu soruyu ilkokuldan beri duyuyorum tabiki ikiside eşit çünkü ikiside bir kilo

0|0
    0|0
    • bir kilo ama pamuğu 1 kilo yapmak icin bir bina kadar koymanız gerekiyor düşündürücü biraz

• biraz once nasanın yaptığı videoyu izledim pamuk daha ağır geliyor bunu nasıl acıklıcaksın?

• Sen düşünedur ölünceye bulursun belki

• ergenliğim bu soruyu çözmekle geçtiii.
    sonuç:
    bilmiyorum

0|0
    0|0
  • senin beyin daha hafif o konuyu bir netleştirelimde. :D

0|0
    0|0
    • bu kadar kendinden emin bir cevap verdiğine göre gizliden sormazsın diye düşünmüştük ;)

• bişey sormadım genco :D

• yaşıtlarınla takıl ufaklık hadi onun bunun zeka seviyesini ölçeceğine kendinkini bir ölçmeyi dene :)

Erkekler Ne Diyor 12

• İkiside bir kilo olduğu için eşit ağırlıktadırlar yalnız pamuğun hacmi daha fazladır.

0|0
    0|0
  • 1 kilo pamuk daha ağırdır neden mi çünkü taşınması zordur pamuk kaşındırır yere düşebilir falan filan (beyin felç)

0|0
    0|0
  • soran katılıyorum sana pamuğun içine hava falan kaçıyo o yüzden tabiki pamuk daha ağır bilim adamlarından iyi mi biliyor burdakiler. Ayrıca kütleden bahsetmiyoruz burada ağırlık yerçekimiyle falanda alakalı hava yerçekimi karşısınd yukarı çıkmak istiyor dolayısıyla pamuğun bir kısmını havaya doğru kaldırıyor bu yüzden pamuğun 1 kg olması için daha ağır olması lazım yani kesinlikle pamuk

0|0
    0|0
  • 1 kilo pamuk mu daha ağır trip atan erkek mi desen daha güzel olurdu.

0|1
    0|0
  • pamik.

0|0
    0|0
  • Çok büyük ikilemde kaldım ateistler hadi açıklayın bunu

0|0
    0|0
  • Ağırlığın taşımakla bir alakası yok özkütleyle ilgisi var.

0|0
    0|0
    • adaşız neyse şimdi konu o değilde bilmiyom kafam cok karısık :))

• Ahaha oluyor arda sırada banada :D Adım Sercan bu arada çoğu kişi Ercan diye okuyor ama belki siz doğru okumuşsunuzdur.

• ahahah soru güzel kardeşimm :D

0|0
    0|0
    • eyvallah yani arkadaşın dediği gibi 1 kilo pamuk belkide 2-3 katlı bir bina kadardır nasıl kaldırabilirsinki :))

• Katılıyorum sana kardeşimm

• Arkadaş bizi mal sandı herhalde :-D

0|0
    0|0
  • Bir kilo Billur daha ağırdır

0|0
    0|0
  • Saçma sapan konuşma la.
    (ikisi de aynı kiloda)

0|0
    0|0

• O Havasız ortamda hangisi daha cabuk düşer diye yapıldı ağırlık aynı ama fiziksel koşullar sayesinde pamuk daha çabuk düşüyor. Eğer aynı video ise

• kapladığı alan değil ağırlığı soruluyor.. yani eşit

0|0
    0|0

• o zaman pamuk 1 kilodan fazladır

Yükleniyor...