Hangi Mısra Senin İçin Yazılmış Olmalı (test içerijkli sorudur ) ?

Ah o şairler yok mu, o şairler! Bizi bizden daha iyi anlatırlar. Peki seni en iyi anlatan; hatta senin için yazılmış diyebileceğimiz mısra hangisi?

hangi mısra senini için yazılmış öğrenmek istersen gel buyur
-----------------------------------------------------------------------------------------
test linki : onedio.com/.../hangi-misra-senin-icin-yazilmis-olmali--446562
------------------------------------------------------------------------------------------

@Hayatöpücüğüü kankam benim buyurur msun :))

@Fiercyy @tugce_ @Aysgllgsya @_Anastasia_ @birinebakıp_cıkıcam @sibelsibel1 @depresyonkraliçesi @monnaarosaa @Saxobeat @newwi @_Mucoo_ @akSjLady @delikız93 @lichen @Afroditt_ @IşıLLL34 @Bebegimcokadisin @delikız93 @Kisstanblue @angaranınbaglarıı @Oğulcannnnn
------------------------------------------------------------------
Senin mısran Attila İlhan'dan:
Sen ikili deliliğin insanısın. Bir yanın yeni baştan serüvene başlarken, diğer yanın silahındaki son mermiyi sıkıyor. Normalde kararlı, ne yapacağını bilen bir insansın evet ama söz konusu "Aysel", yani aşk olunca kafan hep karışık. Nice yollardan geçtin; ama aşktaki çömezliğin hep baki kaldı!..
-----------------------------------------------------------------------------------

0|0
19|8

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 18

• Orhan Veli'den benim mısram

http://i.hizliresim.com/14JVNG.jpg

0|1
    0|0
  • ehh işte azıcık doğru

"Bekle dedi gitti / ben beklemedim, o da gelmedi..."

Sen yarım yamalak duyguların insanısın. Evet bazıları gider, hatta bazılarının varoluşu gitmektir. Bazılarıysa bekler; ancak sense bekleyemenlerdensin. Ölüm sanıyordun ayrılığı öncelerden; ama gördün ki kimse ölmedi!

1|0
    0|0
  • Senin mısran Turgut Uyar'dan:

"Çünkü herkesin bir gideni vardır, içinden bir türlü uğurlayamadığı"

Sende öyle lanet bir özellik var ki, Allah düşmanımızın başına vermesin. Şöyle ki, ilişkin ne kadar yıpratıcı, ne kadar Karadeniz'in suları gibi fırtınalı, ne kadar zor olursa olsun, her şey bitip gittikten sonra aklında, kalbinde, ruhunda hep hoş hatıralar kalıyor. Lanet olsun, içinden bir türlü gitmiyor O. Bir el sallasa, ah bir allahaısmarladık dese, ah!.. Demiyor işte, gitmiyor, lanet olsun!

0|0
    0|0
  • Bu çıktı. Yazmaya üsendim

http://hizliresim.com/3NEpr2

0|0
    0|0
  • Senin mısran Turgut Uyar'dan:

"Çünkü herkesin bir gideni vardır, içinden bir türlü uğurlayamadığı"

Sende öyle lanet bir özellik var ki, Allah düşmanımızın başına vermesin. Şöyle ki, ilişkin ne kadar yıpratıcı, ne kadar Karadeniz'in suları gibi fırtınalı, ne kadar zor olursa olsun, her şey bitip gittikten sonra aklında, kalbinde, ruhunda hep hoş hatıralar kalıyor. Lanet olsun, içinden bir türlü gitmiyor O. Bir el sallasa, ah bir allahaısmarladık dese, ah!.. Demiyor işte, gitmiyor, lanet olsun!

0|0
    0|0
  • nazım hikmetten
    "Bütün yitireceklerimi yitirdim."

Senin bu hayatta yitireceğin hiçbir şeyin yok. Bu dünyaya çırılçıplak geldiğinin ve çırılçıplak ölceceğinin de farkındasın. Şimdi de çırılçıplaksın işte, ne çıkar var, ne korku, ne endişe: Bembeyaz bu boşluk sendeki. Zaten oldum olası hep uçurumun kenarında yaşadın; ancak bu sefer farklı!

0|0
    0|0
  • Senin mısran Nazım Hikmet'ten:
    "Bütün yitireceklerimi yitirdim."

Senin bu hayatta yitireceğin hiçbir şeyin yok. Bu dünyaya çırılçıplak geldiğinin ve çırılçıplak ölceceğinin de farkındasın. Şimdi de çırılçıplaksın işte, ne çıkar var, ne korku, ne endişe: Bembeyaz bu boşluk sendeki. Zaten oldum olası hep uçurumun kenarında yaşadın; ancak bu sefer farklı!

0|0
    0|0
  • "Bütün yitireceklerimi yitirdim."

0|0
    0|0
  • Ne ikna edici bir intihar biçimidir şimdi seninle göz göze gelmek.
    Ah Muhsin Ünlü.
    Çok mutlu oldum...

0|0
    0|0
  • Bu ask burada biter ve ben çekip giderim !

0|0
    0|0
  • Çözmüştük yine aynı sonuç; Atilla İlhan,

"Aysel git başımdan, seni seviyorum"

0|0
    0|0
  • Orhan Veli.

0|0
    0|0
    • hangi şiiri abla :))

• hımm abla güzel şiir hoşgeldin bu arada

• fena degil iyi, hbudum

• Nazım Hikmet - Bütün yitireceklerimi yitirdim.

0|0
    0|0
  • Bana Nazım hikmet çktı..

Ama benim Şiirim Sezai karakoçtan Mona Rosa :)

https://www.youtube.com/watch?v=KL9ugIM6cPQ

0|0
    0|0
  • N. Fazil Kısakürek
    Gelme artik neye yarar...

1|0
    0|0
  • Bütün yitireceklerimi yitirdim. -Nazım Hikmet.

0|0
    0|0
  • bekle dedi gitti
    ben beklemedim, o da gelmedi...
    ölüm gibi bir şey oldu
    ama kimse ölmedi...

0|0
    0|0
  • "Çünkü herkesin bir gideni vardır, içinden bir türlü uğurlayamadığı" :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

Yükleniyor...