Gitar çalanlar? Acil yardım?

Gitar çalanlar varsa eğer acil bir sorum olacaktı. Ben çok çok yeniyim yani hiçbir şey bilmiyorum neredeyse daha parmak egzersizleri falan filan. Herneyse pek bilgim yok bu yüzden. Gitarımın teli koptu. Aldığım yere götürüp taktıracaktım fakat internette bir sürü şey gördüm. İşte kazıklanmaya gerek yok internetten sipariş verip kendin tak öğrenmek gerek diyenler olmuş. Ne yapmam gerek? Dedikleri gibi kazıklanma gibi bir şey olur mu, bir de tel takmak kolay bir şey mi yapabileceğime güvenmiyorum pek. Bir de arkadaşımdan özel ders alıyorum, bunun yanında önerebileceğiniz bir youtube kanalı var mı bana destekçi olacak-tutoriallar gibi-? Şimdiden cevaplayan herkese çok teşekkürler, gerçekten bilgim yok çünkü :/

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• pembik öncelikle teli sipariş et sonra da tak android telefon için akort programı var ordan akordu yaparsın basit gitarla alakalı bişi soracak olursan bana sorabilirsin

1|0
    0|0
    • yok akort cihazım var zaten. Teli de götürüp taktırtmaya karar verdim. Uğraşmaktansa yani. Ve çok teşekkürler yorumun ve yardımcı olduğun için:)

• inşallah umuyorum yani:D

• İnşallah :P şimdilik 100 liralık gitar kullan zaten ondan pek ses zevki alamazsın ama sonradan öğrenince bir ispanyol gitar al :P

En İyi Kız Görüşü

• Kendin takamazsın tatlım , takarsın da uğraştırır baya hiç gerek yok. Nette telin fiyatı uygunsa netten teli al, 4-5 tl paraya takarlar. Hiç almayabilirler bile. Uğraşmana değmez yani :)

1|0
    0|0
    • evet biliyordum kendim takamayacağımı herkes tak diyor da yok beceremem yani:D çok çok teşekkürler yardımcı olduğun için :):*

• Eig için tşkr :*

• Rica 💗

Erkekler Ne Diyor 5

• Sanki kazıklanıpta sana 50 tlye gitar teli takarız demezler yorumlarada aldanma , netten sipariş vermenle sana 10 15 liraya patlar ki zaten gitsen müzik evlerinde de o fiyattır. Teli al sen takmalarınıda rica et ek ücret almazlar. Sende uğrasmamış olursun. Tel takmayı sen sonraki aşamalara bırak :)

1|0
    0|0
    • kesinlikle haklısın benim okuduğum yorumlarda zaten akustik elektroyla ilgili falanmış cahillik işte :P teşekkürler yorum için:)

• Kendin takabilirsen tak ama takamam diyorsan kazıklanmazsın. Arkadaşından özel derse devam et öğrendiğin teknikleri geliştir sürekli ben 5-6 ayda 1 yıllık gitarsitten daha iyi ritim tutuyordum 😎 Bare basamayacaksın ilk başta onu da dert etme Bare ne diye sorma zaten öğrendikten sonra bir daha unutman mümkün olmayacak :) Başarılar iyi çal gitarın bazen en iyi arkadaşın olacak

1|0
    0|0
    • waow iyiymiş:D peki, her gitarı bırakmaya karar verdiğim zaman yorumunu göz önünde bulundurucam o zaman:D teşekkürler

• yeniysen takamazsın. kimse de kazıklanmaz alır takarlar merak etme. öner yavuz'un tüm videolarını izle kesinlikle yararı olur. istersen ekle beni yardımcı olurum.

0|0
    1|0
    • ayy çok teşekkürler ya:D video önerisi için yani:D

• ben de aldım. istediğinde ulaş :)

• tamamdır:)

• Kaziklanmakla. alakası yok 5 lira fazla ver işleri onlar yapsn ne kadar oldu gtari alalı ,?

1|0
    0|0
    • 4-5 ay ama uzunca bir süre çalmadım arada sıkıntılar çıktı işte tel pürüzlüymüş aldığımda falan gitar değişti arada

• valla zaten öyle olacak gibi görünüyor götürücem direk yapsınlar hiç uğraşamam. Peki, teşekkürler yorumun için.

• Bak twk tel alma zaten set halinde al kendi takabileceğin toplu iğne gibi topu olan teller var ondan al due gösterim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Kendinde takarsın gitarın klasık mı

1|0
    0|0
    • evet zor değil mi takması? yani bir de ortada kalırım salak gibi diye. gidip değiştirsem mi direk?

• bilmiyorum yani hangi teli sipraiş edicem mesela o bile ayrı bir mevzu en iyisi gidip değiştirtmek sanırım garantiye almak istiyorum. Bir gün öğrenirim sonuçta değiştirmeyi. Çok sağol yine de teşekkürler yorumun için:)

• Gitarın setini alıypsun zaten bence git yapsınlar yani

Yükleniyor...