Ben senarist olsam... siz senarist olsanız ilk filminizin konusu ne olurdu?

diyelimki ilk filminiz için bir konu belirliyorsunuz bu konu ne olurdu?

ben kesinlikle filmde fakir olanların taksiye değilde dolmuşa veya otobüse bindiği bir film yaparım konu olarak yetiştirme yurdundaki çoçukların hayatı :D

0|0
14|30

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 29

• Tarihi flim senaryosu yazardim hatta icinde tarihi karakterlerin oldugu bir roman yazmanin esigindeyim

0|0
    0|0
  • Mavi Gözlü Çocuğun Kıvırcık Saçlarının Altındaki Eig Almadığı İçin Nefret Dolu Bakışları konusu da eig alamama sorunsalı. Eger böyle bir film çekmemi istemiyorsan ne yapman gerektiğini biliyorsun :D

0|0
    0|0
  • karısı tarafından evinden kovulan bir adamın çocuğuyla (hafta sonları çocuk) zengin ve bekar kardeşinin yanına yerleşmesi ve onların maceraları

0|0
    0|0
  • Ben senarist olsam normalde kibar, beyefendi, kimseyi kıramayacak kadar duygusal olan bir adamın, hayatın acımasızlığı karşısında nasıl bir canavara dönüşebileceğini konu alan bir film yapardım.

0|0
    0|0
    • sey medcezirdeki turunc nadır :D:D: nadir baktıroğlu falan filan ama iyi değilmisti öncedende yinede dah kötü olmus :d oda öldü ya

• hikayeyi okumak istiyorum Ceyces mümkünse :)))

• @3nokta mümkün tabii. :)))

• Ben oyunculuk okuyorum ama ileri de kendi filmi mi yapacagım. Aslın da seneryo hazır kafam da tasarladım aşk hikayesi olacak konusu çok orjinal ama

0|0
    0|0
  • konusunu bilmemde kesinlikle sonunda kötü olanın kazandığı bişey olurdu bıktım l*n iyilerin hep kazanmasından

0|0
    0|0
    • mutlu sonlar bitmesin bencede ilginc bitsin

• ben senarist değilmiyim ben ne dersem o :)

• :D:D:D seyirci olmazsa hiçsin:D

• Sen acayip bir kızsın :D

Ben kadınların doğduktan öldükleri döneme kadar güzel bir senaryo hazırlardım.

0|0
    0|0
  • İstanbula direnebilmek

0|0
    0|0
  • RTE'nin Turkiye ye Katkıları

0|1
    0|1
  • abuzer kadayıf tarzında olurdu boşver abi dalgana bak hesabı.

0|0
    0|0
  • iki sevgilinin kuru fasulye yerken zehirlenip zombiye dönüşüp dünyaya saldırması olabilir galiba :))

1|0
    0|0
  • Kesinlikle bilim kurgu yapardım uzaylılar ya da paralel evreni konu alırdım

1|0
    0|0
    • dikkat cekici

• @DarkQueenn saolasın bea :) bu güvenle ben dağları delerim :)

• Eyvallah. :)

• atın intikamı olurdu knka :D

0|0
    0|0
  • şuanki durumda senaryomu kimseyle paylaşmam ama satranç ile ilgili muhteşem bir senaryom var öyle olduğunu düşünüyorum en azından ;)

0|0
    0|0
    • ne filmler çeviriyon

• 3 senaryom var birin söyliyim zenginliğin kötü olmadığını aslında fakirliğin bir manada kusur olduğunu anlatırdım. Çünkü zengin olmak için içinde bulunduğumuz kalıpları yıkmamız gerektiğini ve aslında kötü olan zenginlerin gakirliğin gurur verici birşey olduğunu çeşitli yöntemlerle anlatarak fakirlerin yukarıya doğru çabalamasını engellediği bir kişisel bunulım içindeki toplumun aşması gereken kötü telkinleri anlatırdım ancak bu sayede gelişmiş bir ülke olabilir fakirlik gurur verici birşey değil bence imkan varken kusurlu birşey tabi zengin olmak istemiyorum diyende bence kusurlu benim fikrimce ;)

• Tabikide Uzay Belgeseli :) Belgesel Tarzı Değil Başka Bir Tarz Olsaydı Yine Bilim Kurgu Olurdu Sanırım

0|0
    0|0
  • konulu olurdu :)

0|0
    0|0
  • o kadar çok şey var ki aklımda söylemem hiç birisini :D

korku gerilim tarzı ama :D

0|0
    0|0
    • cinlerle ilgili olanlar tutuluyor

• güselim onları bende izliyorum hatta sana site vereyim bestcore isminin duruşuna bakma tor varsa gir oradan bak

düz inşaat tahtasını adamın kafaya çakmaya çalışıyorlardı ashkjdasdjasdas

blood tube da güzel şeyler var ama en güzel barsak sökme böyle yavaş yavaş çeke çeke asdjahsdkashdaksda

ayrıca pişiricen yiycen çocuğu sonra adam aslında ruh hastası çıkıcak çocuk kendi çocuğu olucak ahahahahaha ben çok eğlenirim yaa lasdaksd

olmadı muhamedle ilgili bir film çekerim araplar ayaklanır dünyayı karıştırırım bütün dünya benim filmimi konuşur ahahahaha

• Neden haraket etmeden duramıyorsunuz anlamıyorum muhammed değil öyle benim canımı verebileceğim birşey için böyle demeniz büyük saygısızlık ordan bakınca aptal gibi duruyorum ama sizde öyle duruyorsunuz gözümde emin olun ben de sizin inandıklarınıza inanmıyorum ama ne saçma dedim nede hakaret ettim değil mi saygısızlığına daha fazla tahammül edemem hata yapıyorum sizinle konuşmakla byby

• yardımcı senaristlik yaptım :)

simdi roman yazıyorum çıkınca söylerim okursun konusunu :)

0|0
    0|0
  • Bu ne kız dakka başı soru soruyorsun :)

0|0
    0|0
  • kesinlikle aksiyon olurdu mesela kurtarma operasyonları =)

0|0
    0|0
  • Emmeli gömmeli şeyler

0|0
    0|0
  • Filmin adı kafası hariç 17 olurdu 🙈 senaryo kolay 😄

0|0
    0|0
  • RTE'nin haltlarını neden görmüyoruz?

0|0
    0|0
  • konu olarak p*rno yıldızlarının hayatlarının görünen değil arka yüzünü ele alırdım

0|0
    0|0
  • fosforlu kedi gözleri olurdu

0|0
    0|0
  • Ben grinin 50 tonunu pembenin 50 tonu yapar, konuyu komple karşıtından anlatırdım.

0|0
    0|0
  • Ölümden sonrası

0|0
    0|0
  • Cinler

0|0
    0|0
  • Sahin k tarzinda bisi olurdu :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• gerilim ve aksiyon tercihim olurdu
    bir de korku filmi yapmak isterim

0|0
    0|0
    • korku filmin cinlerle ilgili olursa cok dikkat ceker:D

• gecen öylebir film izledim güzeldi ama sonu yoktu yani bir tuhaf bitti anlatamam bile

• filmin adı ne?

• cahil insanların neden hala cahil olmakta ısrar ettıklerı bir konuya değinirim.

0|0
    0|0
  • Dönem filmleri yapardım. Veya bir şair, yazar, ressamın... vs hayatını ele alan biyografik bir film.

0|0
    0|0
  • İmam hatip lisesini bırakıp güzel sanatlar lisesine giden kızın başına gelen müsibetler i anlatırdım. Zaten diziyi yaptılar da işte. Çaldılar fikrimi ya niye pantentini almadıysam.

0|0
    0|0
  • reankarnasyon

1|0
    0|0
  • Cinayet :)

0|0
    0|0
    • hiç dikkatimi cekmez :D:D yani izlerm ama hiç heyecan yasamam

• o senaryo güllerin savasında var ;:D

• Ahahah gercek hayatta alakasi olmayan seyler bunlar :) ama cinayet her yerde olabilir :)

• Korku.

0|0
    0|0
  • Gurbette (almanyada) olanlar hakkında türk/alman karışım bir filim yapardım

0|0
    0|0
  • Tupac'ın hayatı

0|0
    0|0
  • korku adasında yaşanan ibretlik olay

0|0
    0|0
  • Şizofrenin hayatı

0|0
    0|0
  • Bana ilham
    Birden gelir cok gUzel yazarim:)

0|0
    0|0
  • senarist olsam hayvanlar ile ilgili olurdu nede olsa mesleğimiz veterinerlik

0|0
    0|0
    • hayvanlarla ilgili ikinci konum olabilirdi hayvanları cok severim bende çok iyi bir mesleğinvar sokaktakilerede yardımı unutma:D

• bende öyle tahmin ettim ayrı ayrı tasımak zor olur gibi ama iki ayrı posette uzerinede yazarım kedi köepk diye zaten baska hayvan yok

• Kedi mamasi daha iyi kopek tuketir balikli haric kedi nazlidir her mamayi yemez

• eşcinsel aşkı

0|0
    0|0
    • farklıymıs ben izlemezdim ama sapıkdır kesin diye izlediklerim öyle cıktı

• hayır erotik değil sade bir aşk filmi :D

Yükleniyor...