Müzikle ilgilenenler? Bir bakar mısınızz?

Bir çok youtube cover kanalına aboneyim. Normalde dinleyemediğim şarkıları sevdiren mashuplar, coverlar dinliyorum. Justin Bieber şarkılarını bile dinledim onlar sayesinde:D Önerebileceğiniz kanallar var mı? Siz dinliyor musunuz ks halkı?

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• sam tsui ve Kurt Schneider' dan bahsetmiyorsan bunları öneririm :D

1|0
    0|0
    • lütfen sus! aklıma getiriyorsun! sus! ben o adamlara aşığım ya kim bilmez ki ben popülerlerin hepsini takip ediyorum zaten ah bir kaç videolarını daha izliyim gidip bare:D

• ha haa nasılda bildim :) sam'e aşırı bayılıyorum bende :DD geçen siteden biri tavsiye etmişti Neon Jungle bunlarda iyi bak ;)
      https://www.youtube.com/watch?v=rGUVGy8L0qA

• sam'in tam şarkıya girerken dostum çok çekiciyim havalarında dudak ısırmalarına L leri söylerken dilini çıkara çıkara söylemesinin yanında az kalsa da hoş tabi:D benimkisi sapkınlık boyutunda da:D çok hoşmuş gerçekten teşekkürler:D:*

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 6

• bende rock müzik coverlayan kanal arıyorum bildiğin var mı

1|0
    0|0
  • 0|0
    1|0
  • Az izlenmesine rağmen başarılı bir cover, Alice in Chains hayranları için:
    https://www.youtube.com/watch?v=zs6-46ykdDg

Videoyu ekleyen adamın kanalına bakarsan, diğer coverlerını da görürsün.

0|0
    0|0
  • boyce avenue ve fifth harmony var.

1|0
    0|0
    • takipteyim zaten:D

• Sende ne kadar keşfedilmemiş sanatçı varsa hepsini takibe almışsın he :D

• keşfedilmemiş derken? :P

• tuğba melis var ona abone ol , bide bana abone ol :D benimde kanal var ilk şarkım var orda amatörce ama , ve evet coverlar çok güzel oluyo

0|0
    0|0
    • link ya da isim? :D

• önemli değil ya ne demek:D günün birinde yaparsan bir şeyler dinleriz:D görüşmek üzereeee

• inş :D benide youtubeda takibe alırsan sevinirim , görüşürüz :D

• Sen castın biber dinliyorsan ben de dar kanalları dinlemeyi seviyorum.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Gootmusic var

0|0
    0|0
    • neredeyse tüm videoları telefonumda bile:D popülerleri biliyorum genelde daha keşfedilmemişler gerek artık yetmiyor:D

Yükleniyor...