Bu siteye nasıl üye oldunuz?

Mesela benim montumun fermuarı bozulmuştu, internete bakıyordum nasıl tamir edilir diye, sonra kendimi burada buldum.

0|0
29

En İyi Erkek Görüşü

• Bana da tanıdığım bir kızcağız söyledi bilgilerin den istifade ederler diye.. Fakat bilgi isteyenden çok sağa sola çatanlar mevcut..

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 8

• Bende film falan bakıyodum kadınlar ne ister miydi öyle bişeydi tak burası çıktı kızlar soruyor erkekler cevaplıyor diye google da :D Neymiş la bu dedim girdim soruları gördüm hatta cevap vereyim dedim yazdım o kadar bişeyler onaya bastım üye olmalısınız dedi dumur oldum üye olurp o soruya cevap verdim derken buran ın MANYAĞI oldum :P ahaha :D

0|0
    0|0
  • google a kız yazdım

0|0
    0|0
  • meme arıyordum 85c
    bir baktım buradayım

0|0
    0|0
  • Hangi problemim sorunum olursa olsun googleden aratinca bu site çıkıyordu sonra bnde birşeyler sormak istedim üye oldum

0|0
    0|0
  • bende sevgilimden ayrılmıştım kafamı dağıtmak için üye olmuştum

0|0
    0|0
  • arifin manchestera attığı golü arıyordum.. bırden kendımı burada buldum :))

0|0
    0|0
  • penis boyumu internette arattım bu site çıktı karşıma :D

0|0
    0|0
  • Google sağ olsun.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• İlk üye olduğumda kafamda bir ilişkiyle ilgili soru vardı emin olamadım ne yapacağımdan ben de buraya üye oldum bir kaç gün sonra çat kapandı geçen seneydi galiba geçenlerde dedim bakayım siteye neler olmuş geri döneyim dedim üye oldum

0|0
    0|0
  • Ne zaman googleye bir soru yazsam hep bu siteyle karşılaşıyordum. Dedim bir üye olayım

0|0
    0|0
Yükleniyor...