Kurtlar Vadisi'ni izleyenler?

Kurtlar vadisi izleyenler burdamı? bir bitmek bilmedi şu dizi:) Ben hiç izlemedim ama çokmu güzel ya?

0|0
5|14

En İyi Kız Görüşü

• polat sette yaşlanıp ölecek :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• eskiden güzeldi çok saçmaladı senaristleri flan necati şaşmazın kardeşi ayrıldı araları açılı
    çok saçmaladı dizi sadece popülaritesini kullanıp para kazanılıyor yoksa iyi olduğundan değil
    yok necati şaşmaz evleniyor diziye 2 hafta ara yok ötekinin çocuğu oldu 1 hafta ara yok necati şaşmazın işi çıktı yerine maskeli dublörü oynuyor bu ne milletle dalga geçiyolar bide

0|0
    0|0
  • 13 yil önce (dile kolay ya 13 dedim) guzeldi dizinin ilk iki senesi cocuklara yasak olmasına ragmen severdim ama sonra...

0|0
    0|0
  • Güzel değil bitmemesinin ve bu kadar izlenmesinin sebebi türkiye üzerinde oynan oyunları dolaylı yoldan anlattığı içindir. Ve su anda mason ların ortadogudaki planlarını açıklamaktadır bu nedenle bu kadar çok izleniyor

0|0
    0|0
  • Izlemiyorum

0|0
    0|0
  • baslarda güzeldi ama artık aynı seyler dönüp dolasıp aynı sahneler artık sıktı

0|0
    0|0
  • İlk baslarda izledim sonradan izlemedim skti artik:)

0|0
    0|0
  • iyi genede bakma bağımlılık yapar kurtulamazsın memleket meselelerini konu alıyorlar güncel olaylar ilgi ondan

0|0
    0|0
  • Sonunu görmeden ölürsem gözüm açık giderim
    10 yıl ulan çocuk doğmuş olsa ilkokulu bitirirdi.

0|0
    0|0
  • mal gibi dizi

0|0
    0|0
  • iyice sıktı

0|0
    0|0
  • tavsiye ederim ülkede olanları ifade ediyor

0|0
    0|0
  • ilkokuldan beri izleyen bir arkadaşım var. ben 1 bölümüni bile izlemem.

0|0
    0|0
  • Eski tadı yok artık

0|0
    0|0
  • sıktı artık bu dizi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• bir bitsin hayrina cocuk sevindirecem...

0|0
    0|0
  • İlk bölümleri güzeldi yani on sene önceki bölümleri.. şu anda iğrenç ya

0|0
    0|0
  • Bir erkek arkadasima bu hala mı bitmedi bitse artik falan demistim yemedigim laf kalmamisti 🙈

0|0
    0|0
  • Igrenc bir dizi hiç güzel değil ama iskender buyuk oynarken çok güzeldi o bölümleri çok seviyodum :D:D

0|0
    0|0
Yükleniyor...