Yunan mitolojisi hakkinda bilgisi olan ve paylasmak istiyen var mi?

ben fazlasiyla seviyorum bu mitoloji olayini ve yeni bilgiler hikayeler edinmek hosuma gidiyo bilginiz varsa ve paylasirsaniz gercekten mutlu olurum simdiden tesekkurler...

0|0
1|5

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 5

• Beygirler poseidondan zeus babasını deşmiş babası cehennemin kendisiymiş apollon artemisle ikiz, afrodit üç büyükten sonra ilk doğan şahıs alayı bir biriyle saçma bir şekilde akraba bu kadar, en son roma kampı yunan kampına dalmasın diye athena heykelini geri götürüyorlardı seride son kitabı okumadım:D

0|0
    0|0
    • :) iyimis poseidon zeus ve hades babalarini desmislerdir babalari kronostur anneleri gaia (doga ana) kitabin ismini verirsen okumak isterim :)

• percy jackson & olimposlular + olimpos kahramanları serileri (devam serisi 2.) :D

• eyvallah saol

• Kısaca Ares Afodit'e, Zeus Athena'ya, Eros Hera'ya..

Sonra hepsi Afodit'e...

0|0
    0|0
  • Bilgim var da paylaşmak istemiyorum. Herkesin bilgisi kendine :)

0|0
    0|0
  • ooo biliyorum her şeyini de böyle ucu açık soru sorarsan 231323 sayfa şey anlatılır yani bovşer. DD:

0|0
    0|0
    • Ben ucunu kapatsam bile mitoloji bitmez

• kendinle çelişiyorsun ama ben diyorum ki mitoluji bitmez yani 2312123 tane var kapat ki az anlatalım

sen diyorsun ki bitmez :D işte milyonlar ca şey var hangi birini anlatalım :D:D

prometheus'u araştırabilirsin zeusla arasında geçenler çok ilginç ve güzel

tıpkı luciferle şeytanın arasında geçenler gibi :)

• Gereksiz bilgi. Mitoloji hakkında ki bilgilerim Age of Mythology oyunundan ibaret

0|0
    0|1
Yükleniyor...