Güzel gitar parçaları önerir misiniz? Eğer çalamadığınız parça varsa bana başvurabilirisiniz?

2 senedir gitar çalıyorum ama artık parça bulamıyorum lütfen artık parça önerin isteyenlerede istedikleri parçalarda yardımcı olabilirim...

0|0
4|8

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• Bilgim yok ta bişey sorıyım. Akuayik gitar hoşuma gidiyo direk akustikle başlasam klasikle uğraşmadan olmaz mı?

0|0
    0|0
    • akustiğin perde ve tel arası kısa en iyisi kasik akustik bende çaldım inan parmakların sığmıyo :D

• Sen gidince -haluk levent :)

0|0
    0|0
  • Sadece caddelerde ruzgari tingirdatabiliyorum az birsey :) nev-zor cal cok iyi parca

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 8

• Asturias ya da koyunbaba ikiside mükemmel klasik parçalardır, klasik müzik icra etmesi aşırı zordur,

https://www.youtube.com/watch?v=P5ceSmQA0SY bide şu lanet olası soloda 26. sn deki sweep bezdirdi beni temiz çalamıyorum o kısmı çıldıracam.

0|0
    0|0
  • isaac albeniz - asturias

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Nirvana ve led zeppelin güzeldir.

0|0
    0|0
  • Akorlu parçalar daha basittir bence klasik müzikteki notalar insanı daha çok zorlar belkide klasik calmalisin biraz hem arpej yaparken mükemmel faydasını görürsün

0|0
    0|0
    • bazende ritim daha iyi oluyor ya da şöyle diyeyim o günkü gününe göre duygularına göre çalmalısın. yoksa bir anlamı kalmaz zevk alamazsın

• Vallahi ben dosya yaptım şu ofislerde kullanılan eşşek gibi doayalardan herseyim orda. d

• bende dosya oluşturdum yoksa nasıl toparlayacaksın ki ezberinde kalmaz zaten

• Gel ben sana yardimci olayim 2 senedir caliyormus ben 5 senedir caliyorum. d

0|0
    0|0
  • Akustik gitarda bilmiyorum ama elektro var bende ben onuda tam bilmiyorum 😊😊

0|0
    0|0
Yükleniyor...