Anime izleyenler ve manga okuyanlar bakabilirler mi?

Bu aralar shojo tarzında güzel anime arıyorum ama henüz izlediklerimden sonra beğenemedim. İzlediğim animeler bu türde; Lovely Complex, Itazua Na Kiss, Kaichou Wa Maid Sama ve Kimi Ni Todoke. Birde Vampire Knight izleyeyim diyimde pek hoşuma gitmedi. Romantik tarzda anime öneriniz varsa lütfen söyleyin :D

0|0
5|6

Erkekler Ne Diyor 6

• mtv'de bir aralar narıto izlerdim

1|0
    0|0
  • Skip Beat! .. Honey and Clover,,, Lamune;

1|0
    0|0
  • oo bildiğim yerden gelen birisi oldu sonunda. clannad - clannad after story > salya sümük ağlatır
    steins;gate iyidir zaman yolculuğu falan.

1|0
    0|0
    • Clannad şu boks ogrenen bir kız falan vardı sanırım dogru animedenmi bahsediyorum :D

• ecchi candır orası ayrı şimdi de :D animeye bulaştıysan zaten naruto gibi baba bir shounen jump izlemen hem sıkar hem uzun gelir. mangası bitse de yaklaşık 500 bölümlük ve hala devam eden bir animesi var. onun yerine daha çerez sayılabilecek 12 ya da 24 bölümlük animeler daha hoş gelir. ilk dediğim steins;gate hem konu hem kurgu olarak gerçekten iyidir. biraz daha aksiyonlu ve sevimli bişey istiyosan kyoukai no kanata iyi gider 12 bölüm. gerisi tamamen zevkine kalmış. ha dersen şu tarz şuna benzer bişey olsun bakarım sana önerebileceğim neler var.

• Yeterince yardimci oldun bence cok tesekkur ederim :D Clannad'in ilk bolumunu izledim gibi ama bir daha bakiyim belki karistiriyorumdur :D

• anime manga olarak birtek Naruto'yu izledim tavsiye ederim ama romantik degil :)

1|0
    0|0
  • manga olarak
    world the god only knows
    nisekoi

1|0
    0|0
  • Romantik tarz sevmem. Ben Claymore izledim.

1|0
    0|0
    • Onu hiç duymadım nasıl bir anime o? Ecchi falan mı yoksa :D

• Naruto severim ya savaş tarzında

• Shingeki No Kyojin , Nurarihyon No Mago. Bir de bunları izledim savaş tarzı.

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...