Bugün başıma gelenler yine kızlar yine aynı yer.. nedir benim bu kızlardan çektiğim?

Bugün dayımın iki kızı 15 tatil için bizdelerdi. yani 4 gündür bizdelerde olay bugün oldu. İkiside benden küçük biri bir yaş diğeri 3 yaş. Neyse dedim ki size abilik yapayım mı gülüştük falan iyi yap dediler. Ben sürekli herşeylerine karışmaya başladım. aradan 4 saat falan geçti dışarı çıkacaklardı atladım hemen hoop bu dekolteyle çıkarsan bacaklarını kırarım dedim kii o sırada bir yaş küçük olan dizini geçirdi bacak arama yere düştüm başıma doğru eğilip bacağımı kıramazsın ama o seni kırabilir dedi kardeşide güldü bana karşı abicim ayy ablacım biz gidiyoruz tamam mı sende biz gelene kadar kızları araştır artık bizdensin dedi. Nasıl utandım bilemezsiniz şimdi içerdeler yüzlerine bakamıyorum büyük olanı sakalını kes istersen kızlara hiç yakışmaz dedi 15 dk önce falan.

Siz kızlar neden hep oraya vuruyosunuz?

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• Aslında kendi kayıpları. Ben kuzenlerim geldiğinde abilik filan yapmıyorum. Bazıları ile muhatap bile olmuyorum. Akrabayız diye mecbur değilim buna. Senin iyi niyetini suistimal etmişler.

Kız olmak sana saldırmayacağını bildiğin birine saldırmak onun canını yakmak mı? Hele ki sen onlara yardımcı olmak isterken. Bence suçlarını kabul edene kadar ve doğru dürüst özür dileyene kadar onlara yüz verme.

Bir kez daha böyle bir sözlü şaka yapmalarını bekle ve olay çıkar. Tokat bile atabilirsin duruma göre. Aileler işe karışıncada bağırıp öfkelen, sana yaptıkları çirkinliği anlat ve utandır onları. Statünü belirle.

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 3

• ciddi misin sen? şakayı abartmışlar resmen.

0|0
    0|0
    • pek şakacı değillerdi...

• sen ne dersin

• Anlatamadim galiba bunun karakterle ilgisi var benim davranisimi ogrenmek bir sey kazandirmayacak sana şu an :) kiz senin ona dokundugunu gorunce sinirlenip senin musait bir yerine gecirmis hakli olarak ve agir laflar etmis. bu kisiden kisiye degisir kimisi hicbir sey diyemez kimisi cok fazla konusmadan hal ve hareketleriyle sinirlendigini belli eder. şu an senin yapman gereken kizdan ozur dilemek. ha bunu yapacak yuzun tabiki yoktur şu an utaniyorsundur ama hak etmissin de yani. diyeceklerim bunlar.

• Kuzenlerin sana ayıp etmiş ya. Ama bütün kızlar kendini korumak adına oraya vurarlar.

0|0
    0|0
    • hiç vurdun mu

• peki bişey diycem ben bu dekolteyle mi derken göğüslerine elimi uzattım bu onu haklımı kılar

• Dokundun mu? Dokunmadiysan bile gururu incinmistir belki o yüzden tepki vermislerdir. Git özür dile nedenini acikla yanlis anlamayin

• ayıp etmişler ya =D

0|0
    0|0
    • yani biraz :D sen olsan napardın

• şahsen pek değilim :Dasdnjasd

• o zaman ver odunu =D şimdi yazamam buraya neler söyleyeceğimi

Erkekler Ne Diyor 2

• Seni basit görmüşler ki vurmuşlar bro. demekki cıvık birisin biraz abi, sert olsaydın yapmaya cesaret edemezlerdi. Ginede yaptılar diyelim boğazını sıkardın naptığını sanıyon sen derdin. Sonra asla yapamazlardı (nokta)

0|0
    0|0
  • Aga sağlam dur sende :))) intikamını al bu ne saçmalık ya ôyle bişi yapması çok ayıp ya

0|0
    0|0
Yükleniyor...