Melissa P. ve diğer erotik kitaplar.

(bunu hangi bölümde sormalıyım karar veremedim. inşallah hata yapmıyorumdur.) Okuduğunuz erotik kitapların isimleri ve bu kitaplarla ilgili yorumlarınız neler?

Güncellemeler:
erotik kitap kıtlığı mı var? yoksa bizim haberimiz mi yok olanlardan?

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

• melissa p. gerçekten gzel bir erotik kitab birde bir kadının sex günlüğünü uyarlamışlardı oda güzel melissa'da bir insana güvenmeyerek kızlığını bozduran kızın yaşamını,2. kitapta ise kadının hayatının her anında düşündüğü sexsi, sevdiği adamla yaşamasını konu almıştır..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Melissa P. tırt yazıyor

Evhanımı_bilmemkaç ve bol "se" li melisssss bence Melissa P. den daha başarılılar.Ben onları okuyorum

1|0
    0|0
  • melissa p. Nin filmini izlemiştim biraz gerçekçiydi kızların yaptgı hatalar illa birisini sevecek sevdiği serseri olsa da

1|0
    0|0
  • hiç okumadım

0|0
    0|0
  • Melissa yı ben de okudum e-bookunu, hiçbir şey kalmamış aklımda

yalnız filmindeki bir sahne ilginç geldi, adam bir sahnede kendine çok güveniyor resmen kızı aşağılıyor, gerçekse nasıl bir şey anlamadım..

0|0
    0|0
  • melisa p (yüz fırça darbesi ) inan bana okumaz olaydım bir kitap bu kadar güzel yazılmaz anlatılmaz :p

0|0
    0|0
  • O yokta Luke rhınehart romanı 'Zar Adam ' isimli kitap erotikten farksız

adam dökmüş içini::)

0|0
    0|0
  • cinsellikte olmalı aslında...

okumadım henüz erotik kitap...

0|0
    0|0
  • erotik kitap okumadım daha ama aldatma sanatı adlı bir roman okudum adı erotik olsun :)

0|0
    0|0
  • yabancı bi kitap vardı erotik adı mike deep throatsdı.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Erotik Kitap değil de erotik çizgiroman okurdum bir dönem hatta arşiv bile yapmıştım;

Druuna

1|0
    0|0
    • druuna yı bilen birine rastkamak ne güzel...:)

serpieri muhteşemdir mesela:)

• çirkinin aşıgı- elizabeth hoyt okudum guzel bir kitaptı. cogu arkadasım yarısından sonra dayanamayıp kitabı bıraktı :)

0|0
    0|0
  • hiç okumadım

0|0
    0|0
  • filmini izlemiştim melissa p.nin ama erotikten çok dram filmi gibiydi...

0|0
    0|0
Yükleniyor...