Metal müzik sevenlere neden değişik gözle bakılır?

fikri olan varmı? ben heavy metal seviyorum, tabi rap arabesk rap v. b. türler hariç çoğu müziği dinlerim. bide türkçe dinleyemiyorum hoşuma gitmiyo. en çok heavymetal, numetal, hardrock, ara sıra alternatifrock dinlerim. peki neden garipseniyorum?

1|0
5|15

En İyi Erkek Görüşü

• Kafayı çok sallamayacaksın. Tadında devam.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Aslında şanslı kuşaksınız. Bizim zamanımızda doksanlarda direk ocü gözüyle bakanlar ciddi ciddi vardı. Şimdilerde biraz daha normal karşılanıyor. Sonuçta toplumumuzun kendine has değerleri farklı olanı hemen ötekilestirmeye müsait. Bir metalcinin yolculuğu diye belgesel vardı. youtube da ararsan bulursun. onun sonunda dediği gibi, insanlar metal müziği anlamasa da olur biz bize yetiyoruz :)

1|0
    0|0
  • bende türkçe dinlemem metal hardrock alternatif rock poppunk dinlerim hemde 7-8 yaşımdan beri onlarda rap, arebesk falan takıldıklarından garipsiyolar sanki başka müzik türü yok

1|0
    0|0
  • Eskiler iyidir eskiler. Rammstein mesela Till Lindemann falan. Dimmu Borgir vardı bide Cradle of Filth vs. Başkasının ne dediğini önemsemeye gerek yok

1|1
    0|0
    • Dostum saydiklarin eskiyse benim bir ayağım cukurda desene :)

• Dimmu 90'ların başında Shagrath falan vardı kuruldu. Rammstein 94'te Cradle of Filth 91'de kuruldu. Yeni sayılmaz sanırım :)

• blackmetal, grunge, thrash metal agirlikli dinliyorum ve arabeskide seviyorum :)
    seni dogal olarak garipsemiyorum ben :)
    g+ dan ozellikle blackmetal sayfalarina bakarsan pentagramlwr su keci basli sey neyse onun cizimleri filan satanist dolu eskidende boyleydi oradan gelen bir garipseme var

1|0
    0|0
  • Tabi bir bayana göre garipseniyor toplumumuzca. Dünyanında popüler müziğin kölesi olduğunu göz önünde bulundurursak çok şaşırılacak bir durum değil. Bu arada en sevdiğin grup ya da gruplar nelerdir?

0|0
    0|0
  • Kim bakıyor değişik gözle çıksın ortaya

0|0
    0|0
  • Bende Metal müzik dinliyorum ve kendi çapımızda belirli bir uğraş veriyoruz.
    Açıkcası insanlarında ne gözle baktıgı umrumda değil.

Buda sana gelsin ;

https://www.youtube.com/watch?v=M-43pOqheMY

0|0
    0|0
  • İnsanlara bilindik gelmediği için...

0|0
    0|0
  • Metal muzik nedense sevemiyorum cok agir geliyor metalika ama slipknot felan dersen dinlerim bu arada en iyi rock tarzi bana gore LINKIN PARKin tarzi baskada dinlemem pek fazla

0|0
    0|0
    • linkin park çok fazla tarz değiştirmiyo mu sencede? hele burn it down, cast of glass falan bana göre fazla alternatif geldi. bir album nu metalken bir album alternatif. bende severim ama sürekli dinlemem açıkçası :)

• Şebo klasiktir ama dediğim gibi fazla tarz değiştirdiği için fazla dinlemem. ayrıca bazen çok hafif kalıyo :)

• Bu arada ben elektro gitar ve bas gitar kullaniyorum amacaldigim zaman hep linkin parkin muzikleri uzerinden caliyorum...

• Degisik gözle değil büyümüş ama ergen diyorum

0|0
    0|0
  • kanka ben dinlemiyom ama Rammstein çok iyi :D

0|0
    0|0
  • çevrenden dolayıdır ben hiç garipsenecek bir durum göremiyorum.

0|0
    0|0
  • Çünkü Esrarcı alkolik berdoş gözü ile bakılıyorsunuz. Her Taraf piercing dolu

0|0
    0|1
    • hiç alakası yok. sadece burnumda hızmam var görünüşümde gayet normal? yinede metal müzik dinliyorum dediğimde herkes hıı oldu ozaman falan demeye başlıyo.

• piercingle alakası yok ben de dinliyorum hatta başka tür dinleyemiyorum ama biyerim delik diil ya da simsiyah giyinmiyorum.. bu zevkle alakalı bişey

• Aynen bu düşünce içinde oluyor insanlar resmine bakınca alakası yok dedim.

• Siyah giyindikleri için ve her tarafına piercing taktırdığı için sevmem. Çoğuda satanist oluyor biliyorsun. Kedi kesiyorlar. :DD

0|0
    0|1
    • sadece hızmam var o kadar. ayrıca renklide giyinirim metalciyim ama satanist değilim

• Ya işte önyargılar insan değiştiremiyor. Ama yani dışardan bakıldıgında hızma ya da piercing güzel gözükmüyor. Üzgünüm benim düşüncem bunlar..

Kızlar Ne Diyor 5

• ben de metal dinliyorum ve aykırı alışık ol adıkları tür olduğu için böyle yapıyolar bence... yazık gözüyle bakan oldu fnfn ama arabesk türü dinliyenler kadar değiliz ya. kendini jiletleyip bir tarafta bulunan onlar asıl biz değiliz yani.. ya da hayattan nefret edip isyan edenler onlar.. ama anlayabilene boşver takma

1|0
    0|0
  • Alışılmışın dışında çünkü 😊 bana satanist bile denmişti. bir arkadaşım oturduğu sokakta dışlanıyor bundan dolayı mesela. Çünkü insanlar buna alışık değiller farklı geliyor.

1|0
    0|0
  • Müzik hayat tarzi oluo ve değişik tarzdayz bu yuzden

1|0
    0|1
  • bu bir yasam tarzı. satanist sananlar bile oldu beni. gül geç. :)

1|0
    0|0
  • 1998 ve 2002 arası medyanın satanist metalciler diye kedi kellesi uçuruyorlar diye haberler yapmasından sonra bir süre baya kötü gözle bakılıyordu.

0|0
    0|0
Yükleniyor...