Man vs. Wild belgeselini izleyen var mı?

Kahramanımız İngiliz Bear Grylls dün izlediğim bölümde idrarını yoğuşturup içme suyu haline getirdi.

Afrika çöllerinden birinin ortasında yılan yakalayıp zehirli kısmı bulunduran kafasını bıçağıyla keserek kalan kısmı ısırarak yedi.

Bu eksantrik, bir o kadar da ilginç ve eğitici belgeseli izlemeye devam edeceğim adam komik falan ama çölün ortasında kaldığımda içinden beyaz sıvı akan bitkileri yememem gerektiğini öğrendim mesela eheh.

Ha bi' de.. Afrika yerlileriyle dev bir kırpı yakalayıp yedi dün.

İzleyen var mı?

2|3
33|79

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 78

• TRT de veriyor evet, izledim ben 3-5 bölüm...

Bize uzak geliyor ama, inanın o durumda biz de olsak; farklı bir manzara çıkmazdı ortaya..

http://i.hizliresim.com/q4QapD.jpg

1|0
    0|0
  • İngiliz Özel Havacılık Kuvvetleri'ne (SAS) 3 yıl hizmet etmiş bu kadar şey bilmesi ve oralara gidecek cesaret ve özgüveni bulması harika sürekli takip ediyorum harika biri 40 yaşında olmasıda şaşırtıcı hiç göstermiyor dağ havaları yarıyor anlaşılan :D

http://i.hizliresim.com/7oWpDr.jpg

2|2
    0|0
  • İzliyorum evet. Bir geyiğin boğazını kesip kanını içti ve sonrada kalbini çıkarıp çiğ çiğ yedi midesiz adam.

Bir keresinde de deveyi kesip, tüm iç organlarını çıkarttıktan sonra içinde uyudu.

Bir ayı kafasını közde güzelce pişirip yedi.

Bir ağaç kabuğunun içinden çıkarttığı parmak kalınlığında ki kurtu ısırarak yedi.

Akrepler, böcekler ve yılanlar... Bunları saymıyorum bile...

1|0
    0|0
  • Ayı grylls aslında çok iyi eğitilmiş MI6 ajanıdır. Her zaman izlerim. Eskiden discovery channell daydı. Tüm bölümlerini ezbere bilirim. En sevdiğim bölümü Sibirya.

1|0
    0|0
  • Sanirim bir bolumune denk gelmistim izlemistim gibime geliyor ancak merak etyim youtubeden bakicam yarin

0|0
    0|0
  • kamera arkasını seyredince şok olduğum programlardan. rüzgar için fan kullandıklarını gördüm. yazları bizim yaptığımız dağ kampları ondan daha gerçek ve zorlu.

0|0
    0|0
  • Bir ara baya izlerdim.

Sonra bir bölümünde kuru bir ağacın içinden kocaman bir tahta kurdu çıkardı. Ve ağzından suyu aka aka yedi. O günden beri izlemiyorum.
    http://youtu.be/QuB3kr3ckYE

0|0
    0|0
  • Sözüm olsun ilk fırsatta izleyeceğim

0|0
    0|0
  • Discovery Nat Geo ve Davincide yayinlanan programlarin cogunu izlerim

0|0
    0|0
  • her bölümüne seyrettim neredeyse bazı yerleri çok abartılı olsada adamaın mide iyi kaldırıyor yediklerini yumurta diye haşlayıp çıkan civcivi yemesi en igrenciydi bence geçen vahsi yamyam belgesli vardı grylls e beş basarlar sunucunun burnunu deldi adamlar

0|0
    0|0
  • Bear Grylls

0|0
    0|0
  • Trt de izliyorum. Güzel program

1|0
    0|0
  • bear grylls en son ada mucadelesi programı vardı man and wild bear grylls survivor hepsini izledim :)

0|0
    0|0
  • Genelde takip ediyorum. Yani doğa da tek kalacağından değil insanın sadece merak :) ama ufak bilgiler işe yarayabilir. Mesela acil durum senaryoları var onu izlemediysen izlemeni tavsiye ederim.

0|0
    0|0
  • Izleyecegim

0|0
    0|0
  • Evet onu izliyorum güzel. Geçen günde bir kanalda 2 manyak ayıların alanında geziyolardı. Ayının biri yaklaşdı çömeldiler hiç kıpırdamadan durdular ayı çekdi gitti. Hareket edersen tehdit olarak algılarmış ilginçdi :D

0|0
    0|0
  • Bu tarz belgeselerrden hoşlanıyorsan serdar kılıç doğada tek başınayı tavsiye ederim kendisi yılan yemesede yediginde hayvan haklari savunuculari tarafindan ceza aldigindan 😊 cok guzel kamp goruntuleri cesitli balik yakalama teknikleri balıkları bayiltarak yakalamaya kadar elinden geldigince gostermektedir kendisi doğa aşigidir

0|0
    0|0
  • İnanılmaz kurtuluş diye geçiyodu discovery'de :) çok izledim onu severdim de enteresan şeyler yapardı taki parmak uzunluğunda bir larvanın kafasını patlatana kadar :)

0|0
    0|0
  • Yok izlemedim

0|0
    0|0
  • izlemistim gibime geliyor

0|0
    0|0
  • Evet izledim favori belgesellerimden biridir.
    Çifte kurtuluş, inanılmaz kurtuluş.

0|0
    0|0
  • Bear Grylls adamım ya çok seviyorum onu valla bak adamın bütün bölümlerini izledim seviyorum ya onu bir kere de büyük bir tırtır yemişti bir ısırdı böceği içindeki bütün her şey çıkmıştı :D

0|0
    0|0
  • Tutkunluk bu olsa gerek benimkisi. Ben onsuz hayat düşünmüyorum. İşimi gücümü bırakıp takip ediyorum. Her bölümünü ezbere bilirim. Kendim avcılık hobim olduğundan çok takip ederim

0|0
    0|0
  • Maceracının dibi bu adam. Bir de bizim maceracımız var:
    http://turkcaps.com/wp-content/uploads/macera.jpg

0|1
    0|0
  • Hiç izlemedim

0|1
    0|0
  • Evet izlerdim eskiden. Şuaralar pek tv izlemiyorum hala var mı haberim yok. Enteresan bir adam...

0|0
    0|0
  • beb izliyorum trtde ama son bolumlerini kacirdim muthis bir sey kutuplar bolumu cok guzeldi yerin altina ev yapmisti :)

0|0
    0|0
  • Yerli versiyonu Serdar Kılıç abimizide tavsiye ederim.
    Ayrıca Naked and Maroonded programı ayrı biseydir. Adam 60 gün çırılçıplak bırakıldığı bir adada yaşam mücadelesi verdi

0|0
    0|0
  • Trt hd çıkıyor adam hayvan bırakmadı kokarca timsah örümcek ne bulursa tamda pazar kahvaltı saatine denk geliyor

0|0
    0|0
  • öylesı durumlara dusmeyecekmıs gıbı yasa ama oylesı duruma dusecekmısın gıbı ızle :) kım bılır belkı çolde bulursun kendını nasıl olacaksa o da artık!

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    48

Kızlar Ne Diyor 33

• izliyordum ben o adamı ya, o zamanlar d smartta discovery vardı sanırım o kanallardan birinde yayınlanırdı, hiç kaçırmazdım, ve idrarından içilebilen su yaptığı bölümü hatırlıyorum kesinlikle çok ilginç ve harikaydı! keşke halen izleme şansım olsa ama şu an yok, senin adına bu ilginç adamı keşfetmiş olduğun için sevindim yalnız :)

1|0
    0|0
  • Sadece bi' bölüm- oldu bayağı ama..

İzlemeyi düşündüm yeniden..

Bu arada- o beyaz sıvılı bitkiler neden yenmiyormuş- zehirli falan mı acaba...

1|0
    0|0
    • Zehirliymis bebek. Artik ici beyaz sivili bitkiye rastladim mi kaçıyorum.

• İzleyeceğim.

0|0
    0|0
  • Izlememistim izlerim

0|0
    0|0
  • Ben DC da izliyordum ve adamın yaşamda kalma olayına hayran kalmıştım. Türkiye'ye de gelmişti yaşam savaşı vermeye :)

0|0
    0|0
  • denk gelmiştim bir kaç defa babam bayılır öyle şeylere ama ben çok bakamadım
    yılanın ne beyaz eti vardı ama tavuk gibi :D

0|0
    0|0
  • Ben bir kere denk gelmiştim sanırım =$

0|0
    0|0
  • Evet o bolumu ben de izledim. bir de bataklik arasdirmasi bolumu vardi. acikmisdi bir yumurta buldu. hasladi. yemek icin acdi. icinden yavru olusu cikdi. oylece yedi. tuylu tirnakli sekilde. cok riskli. igrenc ve akilli biri.

0|0
    0|0
  • İzlemedim. Okuduklarımdan sonrada izlemem :))

0|0
    0|0
  • Afrika'ya mı gidiyosun, hayırdır?

0|0
    0|0
  • Tüm bölümlerini izledim sayılır discoveryden sıkı takip ediyorum hayatta kalmak için çok gerekli bir o kadarda iğrenç seyler yapıyor adamın işi gerçekten de çok zor :) şimdi yeni belgeseli ''running wild with bear grylls'' devam ediyor izlemenizi tavsiye ederim.

0|0
    0|0
  • Ben izliyorum denk geliyorum bazen türkiyeyede gelmisti kapadokyaya sanırım ilginç bir adam ilginc yöntemleri var ama hepsinin gerçek olduğunu düsünmyorum idrarını yoğuşturup içme gibi göstermelik bence

0|0
    0|0
  • Xper icin geldim de biliyorum o hauvan katleden kisiyi

0|0
    0|0
  • Fırsat bulunca izlemek isterim.

0|0
    0|0
  • Izlemistim galiba akrep filan yiyordu

0|0
    0|0
  • Cıksss

0|0
    0|0
  • Midem bulandı izlemicem

0|0
    0|0
  • Bem cok seviyorum

0|0
    0|0
  • Hayır ama ilginç geldi kulağa.

0|0
    0|0
  • o bolumu bende izledim hersey cok normalmis gibi davranmazmi birde :) deli o adam :D

0|0
    0|0
  • bir völümde ölü devenin karnını kesip karnındaki suyu içmişti...

0|0
    0|0
  • İzlesem mi acaba hamileyim ya etkilenmim ben bunlardan sonraa?

0|0
    0|0
  • Izlemedim.

0|0
    0|0
  • Izliyorum. Çooook iğrenç

0|0
    0|0
  • Evet, izledim..

0|0
    0|0
  • Deli misin bayılırım çok güzel yaa :)))

0|0
    0|0
  • Tüm. Bölümlerini izleddim çok eğlenceliydi:D

0|0
    0|0
  • @gnyshn nerdesin hacıııı

0|0
    0|0
  • izlemedim kiii :)

0|0
    0|0
  • Hayir izlemedim