Önerebileceğiniz animeler neler?

one piece, bleach, hunter x hunter ve Fairy Tail den başka hangi animeleri önerirsiniz? :)

0|0
3|8

En İyi Kız Görüşü

• fma2
    bakuman

0|0
    0|0
    • bakuman biraz çocuksu değil mi? :) fma2 ' i hiç duymadım ama ona bakarım :)

• bak bu ikisini doymamıştim :) onlara göz atacağım :) yorumların için çok teşekkür ederim :)

• fma2 dediğim 1 . seri mangadan bağımsız yol almış. beğenilmediği için mangaya uygun yapılmış tekrardan. senin izlemen gereken 2 yani fma brotherhood

Kızlar Ne Diyor 2

• Another

0|1
    0|0
  • Gintama tek gecerim

0|0
    0|0
    • sosyal medyayı baya sallamış :)

• yani bleach ile karşılaştıranları görünce ilgimi çekti açıkçası :) cevabın için sağol :)

• Rica ederm

Erkekler Ne Diyor 8

• attack on titan

0|0
    0|0
  • O kadar çok anime izledimki isimlerini karistiriyom ama gemilerden tavsiye edeyim Tokyo goul çok guzel

0|0
    0|0
  • Naruto ya basla, mangasi bitti zaten. Seven samurai vardi bir de. sosyoloji dersinde dahi bahsi gecmisti

0|0
    0|0
    • seven samurai bayağı ilgi çekici :)

• yani bu başlıktaki bütün animelerin ilk bölümlerine göz atacam açıkçası :)

• Eywallah kardeşim ama 7 samurai ya bikac bolum bak. isler sonuna dogru ciddilesiyo

• Death note , Shingeki No Kyojin, Another, Naruto tabi izlemediysen, Avatar the last airbender, daha çok var ama ilk aklıma bunlar geldi.. death note ve another kısa , Naruto efsane izlemişsindir diye düşündüm..

0|0
    0|0
    • Shingeki No Kyojin, Another bu ikisini duymadım :) ilk bölümerine bakarım :)

• Anime ney la

0|0
    0|0
  • Dragon Ball Z , Death Note, Steins Gate

0|0
    0|0
    • Death Note'u birçok kişi önerdi ama izlemek için fırsat bulamamıştım :) artık bakarız :)

• Death Note

0|0
    0|0
  • Naruto ve naruto shupiden inşallah dogru yazmışımdır :)

0|0
    0|0
    • narutolar hunter x hunter ve one pieceden çok ilgimi çekmediğinden izlemedim :)

Yükleniyor...