Felsefeden anlayanlar ne demek istenmiş bir bakabilir mi? Bir kız tarafından söylendi?

"Hayallerim odama sığdığım kadar." Bir çok anlama yordum sizlerinde ne çıkardığını duymak isterim?

0|0
5|4

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• Muhtemelen baskıcı bir aileye sahip.. Baskıları hayallerinden eksiltiyor anlaşılan.. Ama ona söyle o odanın içinde kalaimaya devam etmek istemiyorsa kimseyi hayallerine dokundurtmasın.. hep odanın dışını hayal etsin..

0|1
    0|0
  • hayalleri kisitliymis.. melankolik bir hava.

0|0
    0|0
  • Felsefeci değilim edebiyatçıyım ama ben bu sözden şunu çıkardım hayallerinin sınırını yoktur bu senin elindedir yani odaya gelince bazen küçük bir odada uçsuz bucaksız hayaller kurarsın kısaca hayallerin sınırı yoktur bunu sen belirlersin 😊

0|0
    0|0
  • Bir çok anlam çıkarılabilir , neyi kasteddiğini sormanı öneririm

0|0
    0|0
  • küçük hayaller

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Küçük hayaller.. Yaş 18 daha büyük hayaller beklerdim.. Cennet şelaleleri hayali gibi..

0|0
    0|0
  • yaratıcı değilim sınırlarım vardır dışardan her ne kadar farklı görünsede küçük bir dünyam var

0|0
    0|0
  • Kız odasında sıkışıp kalmış. Dış dünyayla bağlantısını koparmış. Hayalleri bile çok dar, kendi küçük dünyasında sıkışıp kalmış zavallı bir kızcağız. Yalnızlığını da dile getirmiş.

0|0
    0|0
Yükleniyor...