Klasik muzil dinler misiniz?

Vivaldi, Mozart, Beethoven diner misiniz KS ahalisi?

0|0
7|5

En İyi Kız Görüşü

• Genelde orta yasli ya da ruhu yaslanmis insanlar dinler fazlasıyla dinler hatta onlarla uyurum
    Beethoven
    Evgeny grinko
    Yann tiersen
    Mario vinuela
    En sevdiğim klasik müzik sanatcilarindan ayrıca glass armonica her dinlediğimde beni benden aliyor turklerden
    Farid farjad tam bir keman ustasi keman agliyor elinde en sevdiğim bestesi de
    Yalnizlik kutsaldir gecenin bir saatinde bir fincan türk kahvesi ile en iyi bu müzik gider
    Bir de golha varki tadindan yenmez klasik müzik dinleyen insan diğer müziklerden de pek zevk alamaz diye dusunuyrm

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Tabi tabi sen sevdiğim bu http://i.hizliresim.com/2yQNJj.jpg

0|2
    0|0
  • Hic dinleyemem ya cok denedim ama içim daralıyor :D

0|1
    0|0
  • Severim hatta ders çalışırken YİRUMA dinlerim 😊piyano ve keman çok yakışır birbirine 😁

0|1
    0|0
  • Dinlemeyen var midir ya? Schubert ve Chopin en sevdiklerimdir.

0|1
    0|0
  • Dinlerim ama klasikleri değil.

0|1
    0|0
  • Çok çok nadir dinlerim o da Mozart olur

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• En sevdiğim klasik müzik Maurice Ravel'in BOLERO'sudur. Aslında dünyanın en sıkıcı senfonisi diye de bilinir ancak içinde çok güzel bir felsefeyi de barındırır. Eserde aynı beste arka arkaya 18 defa tekrarlanır. Sıkıcılığı buradan gelmektedir ama asıl ilgi çekici olan özelliği başkadır. Bestenin ilk tekrarında tek bir enstrüman başlar her tekrarda ona başka bir enstrüman eklenerek devam eder ve sonunda tam bir orkestrayla coşku içinde biter.
    "Hayat aslında devamlı tekrarlayan bir beste gibi sıkıcıdır, biz bu besteye farklı enstrümanlar katarak hayatı renkli hale getirebiliriz" mesajını vermektedir. (birkaç gün önce yazdığım bir iletiyi tekrar kopyaladım)
    https://www.youtube.com/watch?v=KK23BhEQVyU

0|1
    0|0
  • 0|1
    0|0
  • özellikle arabada çok rahatlatıcı ve huzur verici oluyor..

0|1
    0|0
  • çok sıktı artık onlar bea 8 senedir çalıyorum

0|1
    0|0
  • Vivaldi ve Bach

0|1
    0|0
Yükleniyor...