Anlaşılmaz bir insan mısınız? Kendini kolay ifade edebilir misin?

Bazen kendimizi ifade etmekte zorlanırız. Anlatmak istediklerimizi anlatmamız saatlerimizi alabilir. Aslında bize göre her şey çok açıktır ancak insanlara ifade etmek neredeyse imkansızdır. Bazılarımız ise her zaman kendilerini çok kolay ifade edebiliyorlar. Sizin başınıza hangisi geliyor?

0|0
5|8

En İyi Erkek Görüşü

• konuşmadan önce düşündüğümiçin. bildiğim konularda konuşmayı. bilmiyorsam emin olmuyarsam konuşmamayı. yerine göre susmayı karşımdakini dinlemeyi bildiğim için ifade biçimim dans ettiğin kadın gibidir .istersem en bilindik konuyu ben söyleyince anlamazsın.ama istersem hiç gitmediğin ülkedeki uğramadığın şehirdeki bir cafeyi bile hiç gitmeden anlar chveside ne güzelmiş demeye başlarsın. anladın :)

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Ben kendimi iyi ifade ederim. Anlamayana da örnekler vererek açıklarım :) Ama karşındaki anlamıyorsa anlamıyordur yani... Yapacak bişey yok.

1|0
    0|0
  • ne kadar bilirsen bil söylediklerin karşındakinin anlayabildiği kadardır derler inanırım :) benim anlattıklarım ne kadar derin zengin ve kaliteli olursa olsun o kişinin hayat görüşü bakışı darsa sadece aralıktan ışık gibi sızabilirim güneşimi göremez (:

1|0
    0|0
  • konuşma diksiyonum karşımdki kişiyi etklryck düzeyde olduğu için genelde iletişimde sorun yaşamıyorm desem yeridr...

1|0
    0|0
  • Kısmen anlaşılmaz olduğumu iddia etseler de, anlamalarına ihtiyaçları olmadığına inandığım için kendimi anlaşılır kılmaya çalışmıyorum özellikle.

Mesele kendimi ifade etmeye gelince de sıkıntı yaşamam. Zaten çok karmaşık düşünmeyi ve davranmayı sevmem, "basit ama etkili" şiarıyla düşünür ve davranırım.

1|1
    0|0
  • Kendimi oldukça iyi ifade ederim ama karşımdakiler anlamadığı da olur o zamanda durma göre daha sade yalın bir şekilde ifade etmeye çalışırım baktım olmuyor döve döve zorla aklına sokmaya çalışırım :))

0|1
    0|0
  • Karşımdakinin kapasitesine göre hareket ederim. Baktım olmuyo anlamıyor fişini çekerim.

1|0
    0|0
  • anlaşılmaz insanın biriyim

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Değilimdir. Üstelik nabza göre de şerbet verebilirim.

1|1
    0|0
  • bıraz (yalan soyledım tamam bay)patavatsız oldugumdan dolayı bazen ben ankaradan bahsederken karsımdakı makedonyadan bahsedıyormusum gıbı anlıyor hayır oyle suslu puslu cumlelerde kurmuyorumkı normalde anlasılmıcak ne var dıye bön bön bakıyorum suratlarına ama genelde anlasılırım yanı bırsey hayırsa hayırdır evetse evettır türünden bırıyım

1|0
    0|0
  • bence ben kendimi kolay ifade ediyorum ama karsimdaki insan sadece anlamak istedigini anliyor gerisini es geciyorsa o da onun sorunudur (:

0|0
    0|0
  • Kendi tanıdıklarıma arkadaşlarıma kendimi iyi ifade edebiliyorum..

Ama yeni biriyle tanışınca ifade etmiyorum ama kendim bilinçli içe giriyorum.

0|0
    0|0
  • ruh halime bağlıdır

0|0
    0|0
Yükleniyor...