Sitede Rockve türevleri , Hardrock hardcore, punkrock, raprock, heavy metal, v s müziği seven hiçkimse yok mu? Varsa en sevdigi 3 grubu yazsa?

Sitede Rockve türevleri , Hardrock hardcore, punkrock, raprock, heavy metal, v s müziği seven hiçkimse yok mu?
Varsa en sevdigi 3 grubu yazsa?

0|0
7|7

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• Eskisi kadar dinlemesemde rammstein alis in chains megadeth pearl jam deep purple Pink floyd ozzy osbourn vs

0|1
    0|0
  • iron maiden led zeppelin korn falan. raprock derken numetal tarzi mi demek istedin eger oyleyse linkin park

0|1
    0|0
    • raprock aslında karma olan alternative numetal vs vs karışımı oluyor biraz
      kidrock var mesela
      ya da limpbizkit her ne kadar numetal dense de bazı parcaları , soundları ve vokale bakarsan rap ile rock karışıyor
      o yüzden sadece numetal deyip kesip atmak yanlış
      mesela 311 vardır ya da ICP var
      raprock rapmetal karışımı yapar ve tek bir tarz diyemiyoruz
      cogu gruba sadece sunu bunu yapar diyemeyiz ki
      Slayer a Trash derlerdi sonra speed trash diyen de cıktı hatta heavy metal parcaları da var ama adamların punk albümü de var

• numetal rapmetal oldugu icin sen raprock grup yazmissin aklima linkin park geldi. haklisin tab2 bir gruba sadece sunu yapar diyemeyiz. sen oyle diyince aklima linkin park geldi sadece.
      ahah bu arada dicektim ki sen bu soruyu sorunca niye gizlendin. gizliligi geri aldigin icin tebrik ediyorum

• LP iyidir
      ama ilk albumu can
      güzeldi Lp
      Gizledim belki de alışmışımdır bilemedim
      sonra soruyu yollayınca farkettim ki gizli direk aldım
      sacma olurdu gizlesem

• 60lar ve 70lerin psychedelic rock ve blues rock gruplarını severim. Günümüzün ve yakın zamanın pop rock, pop punk, alternatif rock ve post rock grupları da hoşuma gider.

Metal pek sevmem. HIM seviyordum ama , ona da Love metal diyorlardı ama bazıları alternetif rock diyor.

0|0
    0|0
  • Megadeth
    Dire Stairs
    Camel
    Deep Purple
    Opeth
    ...

0|1
    0|0
  • Lamb Of God.

0|1
    0|0
  • The offspring, the rasmus, nirvana?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Rock hastası burada kanka! Ama classic rock, progressive rock ve hard rock filan dinlerim daha çok metal olarak da heavy ve trash

0|1
    0|0
  • Iron Maiden Pink Floyd Bathory Emperor Led Zeppelin Slayer... daha çok var

0|1
    0|0
    • Mayhem Tool A perfect circle Queensryche Helloween Def Leppard Rush Epica Lynyrd Skynyrd ACDC The Who Judas Priest (favorim) Black Sabbath Scorpions Death Pantera GNR Eagles Queen Nirvana Dream Theater ve DIO aklıma gelenler bunlar

• metallica
    slipknot
    black sabbath

0|1
    0|0
  • Hardcore ilginc olmus. El surcmesi herhalde :)
    Biraz daha gencken, panthera, slayer, sepultra ve daha bircok turevini dinlerdim. Tabi o zamanlar buralar hep dutluktu.

0|1
    0|0
    • El sürcmesi?
      SLayer pantera dinleyen birisi hardcoru bnasıl bilmez garip
      hardcore punk duymadın sanırım?
      mesela misfits vardır bilir misin? sundlarında hardcore punk meshur
      sick of it all vardı istanbula da geldi tanıdın?
      hatta rise against bile hardcore punktır

• soad
    slipknot
    hayko&şebo.

0|1
    0|0
  • Raprock değil rapcore. Bizzat rapcore, nu metal dj im.

0|0
    0|0
    • rapcore ve raprock hep tartısmalıdır
      ikisi de sonucta rap muzigi ve rock ın karışımı
      kısacası abartı deneck kadar fark yoktur
      Ancak limpbizkit rapcore yapar fakat numetal da
      kısacası ikisini cok büyütme. numetalin kökeni anthrax- fear factory ile baslar ve devam edel ve aralar da rapcore rap rock da vardır
      mesela kid rock grubunun bazı soundları rapmetal ve raprocktir

• Nu metal linkinpark korn papa roach

0|0
    0|0
    • paparoach son albümlerde bozu
      adam ne güzeldi başlarda
      cok da iyilerdi
      infest falan cok iyiydi
      orada between angels and Insects

Yükleniyor...