Türkçe rock dinleyen bir ben mi kaldım?

Türkçe rock ölmüş ben yeni farkına varıyorum :(( Nerede o eski az ünlü gruplar? Vega nerede? 3 nokta 1 e ne oldu? Neden radyolarda hiç türkçe rock çıkmıyor? Geçen ay yasemin mori benim evin yanında bir mekanda konser vermiş konser bitince haberim oldu.. Çünkü artık mekanların reklamlarına bakmaz oldum. Nereden bileyim ex aşkım sahne alacak.. Olm yaşatın şunları ya yeniden hayata kazandırın bak hala hayatta kalmak için çırpınanlar var.

Bu arada hazır eliniz değmişken rockçı değil ama bir irem vardı hani şu hayal et sevgilim i söyleyen onuda bir zahmet bulsanıza, anısı büyük bende.

Son 5-6 yılda türeyen gruplardan bahsetmeyin bana. Sene kaçtı hatırlamıyorum model denen tırt grubun ilk konserine gitmiştim yarısına kadar dayanabildim..

Güncellemeler:
Anatolianrock sitesinden kimse var mı aranızda 😒
Bir görüş var o da böyle bir başlıkta bile gizli. Allah belanı versin popüler kültür.
La yok mu şöyle yeni bir şeyler?
Bir iki tane yeni çıkan sağda solda duymadığımz şarkı paylaşn

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

• tamam tamam sustum şarkısını ne dinlerdik eskiden

0|0
    0|0
    • Ben hala dinliyorum, şu an uçları kırık çalıyor

Kızlar Ne Diyor 2

• bende türkçe rock dinliyorum. tek değilsin

0|0
    0|0
    • 6. cadde dönersen dinliyorum ne güzel şarkılar var hepsi unutmaya yüz tuttu. Whisky, kramp, yavuz çetin, pentagram ve daha niceleri. Ben her rock festivaline bu yıl kesin gidiyorum der unuturum üşenirim gidemem. benim gibi beleşçiler öldürdük adamları :(

• Mor ve ötesi, dinlerim ben halen.

0|0
    0|0
    • Onlar kendini kurtardı. ben yitip gidenlere üzülüyor, özlüyorum.

Erkekler Ne Diyor 4

• Eskilerden değilim ama bende dinliyorum :)

0|0
    0|0
  • Kekilli rockmiydi

0|0
    0|0
  • Gece yolcuları, piston, kurban, mor ve ötesi, grup 84, erkin koray

0|0
    0|0
  • Ben metal dinlerim rock hafif geliyor reyizz

0|0
    0|0
    • Ben de zamanında çok dinlerdim şimdilerde zaten çok gürültülü ortamda çalıştığmdan metal dinlemeden de headbang yapabiliyorum :D

• Ya ben gizli olarak cevap vermisim xd ozzy ciyiz xd

Yükleniyor...