Güney Kore hayranı olanlar var mı?

Varsa neden Güney Kore hayransınız sizi çeken nedir?

0|0
12|16

En İyi Erkek Görüşü

• neden güney kore kuzey kore üvey evlat mı bende çekik gözlüyüm neden hiç kimse bana ayyyyy çok tatlıııııı demiyor hıı anlatsan biraz. s. s

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Yorumlarda mevzu japonlara, çinlilere kaymış:) G. Kore'yi sevme nedenim bir filmle başladı. sonra onların kültürlerine ve yaşamlarına dair ayrıntılar elde ettim, bu arada arşivime çokça filmlerini ekledim. Düzenli takip ettiğim Kore fanlarının kurduğu site var. Ayrıca ucu 1950'ye dayanan ortak bir geçmişimiz de var. Onların bizlere karşı tutumu da ilgimi artırdı diyebilirim.

1|0
    0|0
  • Dizilerini sevdigim icin guneykore dizilerinin ondan

0|0
    0|0
  • Güzel bir ülke gidip gezmenizi tavsiye ederim insanları sıcak kanlı gelişmiş ve ekonomisi sağlam bir ülke olduğundan diğer doğu asya ülkeleri gibi turisti gördüklerinde gözlerinde dolar işareti çıkmıyo. Kızlarıda bembeyaz tenli çok güzel bunuda dipnot olarak yazmadan edemedim :D

0|0
    0|0
  • kzıları ve teknolojisi.. ve düzenli şehirleri ve hayat tarzları.. yemekleri değil ama..

0|0
    0|0
  • dağilim

0|0
    0|0
  • Sadece K-pop çeker yıllardır dinlerim

0|0
    0|0
  • Koreden Korelilerden çinlilerden japonlardan çekik gözlülerden yemeklerinden huylarından nefret ederim

0|0
    0|0
  • kore aşktır opplarım taştır

1|0
    0|0
  • yok.

0|0
    0|0
  • Ne buluyorlar anlamıyorum çok saçma geliyor

0|0
    0|0
  • Çekik gözlü olması ve tatlı minik ufak minyon tipli olmaları :)

0|0
    0|0
  • Bir insan neden güney koreyi sevsin ki?

0|0
    1|0
  • Yok Rus hayraniyiz

0|0
    0|0
  • Hatunları tahrik edici derecede güzel...

0|0
    0|0
  • bebek gibi kızlar var orada :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• liseden beri yaklaşık 50 dizi izlemişimdir. Dizilerde de rastlıyordum Türk leri çok seven bir millet. Çok acayip millet ya kızları ayrı erkekleri ayrı :)

0|0
    0|0
  • beğenmiyorum.

0|0
    0|0
  • oppa kore dedin zayıf yanımı yakaladın çekikler cok tatlı oluyolar minicik yüzleri minnaklar filan bence cok hoş :) sevgilim bile çekik o derece yani :)

0|0
    0|0
  • Güney kore dizilerini seviyorum.

0|0
    0|0
  • Dizileri :)

0|0
    0|0
  • Dizileri ve filmleri güzel olduğu için ^^

0|0
    0|0
  • Bennnnnn. D

0|0
    0|0
  • Cok tatlilar...

0|0
    0|0
  • dizilerini izledim bir kaç kez hep aynı senaryo ama güzel.

0|0
    0|0
  • Sevecen insanlar 7 yıl oldu hayranlıgım ve bitmicek gibi cektikce içine cekiyor

0|0
    0|0
  • Dizileri hosuma gidiyordu bizim dizilerdeki gibi cok entrika sexs filan olmuyor ya ondan ama bir 10 dizi izledikten sonra sıkmaya başladı muziklerini dinliyordum bir ara shinee girls generation filan ve en önemlisi oppalar vardi kim woo bin e bayılıyordum 😍 ama bıktım ve bizim bazı kesimin cok abarttıgını onları kosulsuz sartsiz herseyiyle sevdilerini ve hic elestirmediklerini eleştiri yapana da büyük tepkiler verdiklerine şahit olunca soğudum

0|0
    1|0
  • Koreli kiz arkadaslarim sayesinde oldu once sonrada tabi pop gruplarini begenmemek elde degildi baglandimmm:))

0|0
    0|0
Yükleniyor...