Kahraman Tazeoğlu okur musunuz?

bilmiyorum seveniniz okuyanınız var mı Bukre isimli kitabını okuyorumda aklıma takıldı bu adamı nasıl bir kadın bu hale getirmiş olabilir :)

0|0
14|14

En İyi Kız Görüşü

• Hayir cok aglak bukre kitabini bitiremedim bu yuzden.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• Gerçekten şiirleri falan acayip hoşuma gider ama bukrenın sadece içindeki sözleri merak edip karıstırdıgım oldu cunku kıtapla pek alakam yok korku-gerilim dısında okumam kıtap ama şiirleri dinlenmeye deger :) gercekten derınden ıcten şiirleri var ınsanın ıcı bır tuhaf oluyor dınleyınce huzunlenıyor gerçekten derınden etkılenmıs olmalı yoksa o kadar etkıleyıcı ve tutulan şiirler ya da kıtaplar yazması ımkansız :)

0|0
    0|0
  • okudum begenmedim

0|0
    0|0
  • bende okumustum bukre.. cok güzel bir kitap.. :) oluyo öyle bayanlarda beylerdee.. :D simdi marifet yazandami yazdirandami bilemicem..

0|0
    0|0
  • Kahraman Tazeoglu'nu okumuyorum

0|0
    0|0
  • sadece bukreyi okudum ve sevmedim açıkcası. nette falan okuduğum sözleri güzel ama kitap için aynı şeyi söyleyemeyeceğim :)

0|0
    0|0
  • Açıkçası Bukre'yi hiç sevmedim. Ancak Araz ve Başka güzeldir :)

0|0
    0|0
  • Okumuyorumm..

0|0
    0|0
  • Aynı şekilde Sinan Akyüz de öyle. Bayanların hissiyatları ancak bu kadar güzel tahlil edilebilir :)

0|0
    0|0
  • Okurym ama bukreyi begenmemistim

0|0
    0|0
  • sadece bir kitabını okudum.

0|0
    0|0
  • çok severiim :)

0|0
    0|0
  • evet okuyorum severek

0|0
    0|0
  • arada bir okurum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• biliyorum o adami ama sevmiyorum siirlerinde kafiye yok bide berbat bir espiri anlayisi var bizim okula konferansa gelmisti orda bir espiri yapti sogudum ondan

0|0
    0|0
  • 17 ilk defa duydum :))

0|0
    0|0
  • Mükemmel bir kitap

0|0
    0|0
  • Bukreyi bitirdim uzun zaman önce güzel bir kitap günümüzde aşk işlerini anlatıyor

0|0
    0|0
    • güzelde sonunda bukreyede az küfür etmedim kankasıyla evlenmiş çocuk yapmış birde zilliye bak :) kanka ayağı g*t demek bu oluyor :)

• Okudum sevmem

0|0
    0|0
  • Sevmem o şahısı.

0|0
    0|0
  • Okumam

0|0
    0|0
  • hayır

0|0
    0|0
  • okuyorum.. ve memnunum..

0|0
    0|0
  • Aslında özünde çok neşeli bir insan çok yakından tanırım :)

0|0
    0|1
  • okurum..!

0|0
    0|0
  • okumadım ama benm konserimle beraber onun imza gününü de yapmıstık

0|0
    0|0
  • Aşırı romantik takılıyor sevmem

0|0
    0|0
  • okurum