Eski şarkılar çok hoşuma gidiyo bende mi problem?

yaşıtlarım daha modern takılsa da ben bir sezen aksu bir neşet ertaş bir şevval sam ın yerine kimseyi koyamıyorum ruhum mu yaşlı anlamadım ki :/

1|0
5|12

Erkekler Ne Diyor 11

• yok herkesin bir tarzı var sonuçta ama sen neyi seversen herkesin saygı duyması gerekir problem etmene değmez

1|0
    0|0
  • ne varsa eskı sarkılarda var.. gercek ruhu duyguyu ıfade edıyor.. sımdılık cok pasaklı cok sacma alakasız turdeler.. hıc bır duyguyu temsıl etmıyor.( bazıları harıc. ) o bazılarını yaapanlarda eskı sarkılarını dınledıgımız ısımler oluyor..

1|0
    0|0
  • Zeki Müren , Sezen Aksu bayılıyorum ve bütün popüler şarkılarını ezbere bilirim

1|0
    0|0
  • Son dönemler arada güzel sound'a sahip şarkılarda çıkmıyor değil ama ben de eskici tayfasındanım. 90'ları yaşatıyoruz hala arkadaşlar ile. Aldığımız ürünler olsun, muhabbet ortamımız olsun, araştırmalarımız hep eski püskü çoğu kişinin hurda gözü ile baktığı eşyalarda. Biraz pahalı bir hobi ama yapacak birşey yok. Müziklerde de genelde 90'ları dinliyorum. 90'ları yaşadığım için kendimi şanslı görenlerdenim. Maziye özlemim her daim sürecek ve tatlı bir tebessüm ile anıcam o güzel yılları...

1|0
    0|0
  • Bu bir problem değil, zevk meselesidir...

0|0
    0|0
  • Yanlız degilsin bende eski müzikleri severim
    -barış manço
    -tanju okan
    Zeki müren
    -neşet ertaş

1|0
    0|0
  • şarkı tercihlerim 70ler ve 90lar.. gerisi boş

1|0
    0|0