Günümüzde kültür varlıklarına yeterince değer verilmiyor mu?

Günümüzde kültür varlıkları olan Sanat eserleri, müzelerde bulunan eserler veya taşınmaz saanat eserlerine ben yeterince değer verilmediğini gerekli onarım ve bakım çalışmalarının yapılmadıgını düşünüyorum ya siz?

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 8

• Ne bekliyorsun ki? Heykeller felan biliyorsun adeta bir ucube? Tespitinde gayet haklısın bu arada. Katılıyorum görüşüne.

0|0
    0|0
    • Bizim ülkemiz diğer ülkelerden farklı bir konumda hem stratejik olarak hemde birden cok fazla kültür mevcut ve mevcut olmuş durumda ülkemizde bizden kaynaklı eserleri beklememiz anlamsız olur bu yüzden lütfen ucube gibi sıfatlar bulundurmayalım... artı bizim bu ülkede ucube diye nitelendirmek yerine eserleri farklı kültürleri barındırsak bile onlarada gerekli özen gösterilmelidir.

• Tabii ki öyle. Ben ironi yapıyordum, orası anlaşılmamış galiba. Heykele ucube diyerek bulunduğu yerden kaldirtan, mozaiklerin üstüne basarak fotoğraf çektiren zihniyete dikkat çekmek istemiştim. Bu zihniyet var olduğu sürece kültürel zenginliklerimizi koruyabilecegimize ihtimal vermiyorum.

• zaten bu zihniyetler yüzünden ülkede sanat ve sanata dair hiç bir şey kalmadı ve kalmayacak

• hiç sanmıyorum

0|0
    0|0
  • Önerın nedır

0|0
    0|0
    • öneri olarak sunulabilecek bir çok şey var öncelikli olarak oturdugunuz kentte hangi alanlar sit vb.. alan veya eserlerin neler oldugunu öğrenmek ve bu konuda yapılması gerekenleri müze müdürü veya bimerden mail atarak iletmektir.

• Yeterince değer verilmediğini düşünüyorum size katılıyorum.

0|0
    0|0
  • verilmiyo sanırım

0|0
    0|0
  • Verilmio
    herkes hunharca cebini doldurma derdinde
    vatandaşlarda dikkat v özen göstermio

0|0
    0|0
  • verilmiyoor.!

0|0
    0|0
  • Hiç değer verilmiyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bu ülkede sanata deger verilmiyor

0|0
    0|0
  • Eskiden de deger verilmiyordu simdide. Bu ulkede sanata tarih eserlere hicbir zaman deger verilmedi.

0|0
    0|0
Yükleniyor...