Arkadaşlar film bulamıyorum, seçemiyorum, beğenemiyorum. Ne yapmalı bu işe?

Sinema okuyorum ama izlediğim filmler 300ü geçmez :D Birde film bulamıyorum diyorum orasıda ayrı ama :D Ya ben böyle kült filmlerden nefret ediyorum. Godfather Fight Club ne bileyim Tanrı Kent o tarz filmleri oldum olası sevemedim. Sövmeyin tercih meselesi. Sanatsallığın bir tık daha ağır bastığı filmler tercihimdir. Ama öylede full boş boş uzaklara bakma elit konuşmalı filmlerden değil öyle sanat olmaz zaten. Öyle bir film arıyorum. Dram ve aşk en sevdiğim tür. Hele birde içine aksiyon girerse o aşk tadından yenmez. Tabiki romantik komedi değil nefret ederim. Ben saçmaladım biraz ama anlatamıyorum derdimi :S Leon mesela en sevdiğim film. 2. sırada Kim ki Duktan Bin-Jip geliyor. Mesela ilginç konulu filmlerden Noce Blanche (öğrenci öğretmen ilişkisi) Değişik ama müthiş bir şey istiyorum. Öyle bir şey işte :) Bulursanız çok sevinirim

1|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• Into the wild
    Akil oyunlari
    Rush
    Geleceğe dönüş
    Kelebek etkisi
    E. T

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Cennetin Çocukları, Söğüt Ağacı, Altın ve Bakır, Cennetin Rengi, vs. filmleri izleyebilirsin.

http://www.yenikaynak.com

0|0
    0|0
  • Hem komik hem icinde duygu barindiriyor bence izlenmesi gereken bir flim jimm carry nin run Forrest flimi izlemediysen bit göz at lütfen

0|0
    0|0
  • Lucy izle Lucy.

0|0
    0|0
  • Bulamadım maalesef :(

0|0
    0|0
  • Aamir khan filmlerini izle

0|0
    0|0
  • ben şimdi the way filmini izlemeye başlıcam sende izle istersen yarın fikirlerimizi paylaşırız :3

0|0
    0|0
  • oldboy izle izlemedinse
    demirkubuz filmlerini izle

0|0
    0|0
  • Ghajini yi dene

0|0
    0|0
  • Esaretin Bedeli

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• İzlediğim film 300'ü geçmez diyince benim izlemiş olabileceğim filmleri izlemiş olabileceğin ihtimaline karşı bir film önerisinde bulunamadım ama bir deniyim şansımı :D Aşk ve gurur? :D

0|0
    0|0
  • A werewolf boy u izle değişik birşey istiyorsan güzelde :)

0|0
    0|0
  • Her çocuk özeldir

0|0
    0|0
Yükleniyor...