Bugüne kadar izlediğiniz en rezil film nedir?

verdiğiniz paraya bile acıdığınız ya da yarısında filmi bıraktığınız ya da boşa giden zamana üzüldüğünüz en berbat film?

0|0
14|4

En İyi Kız Görüşü

• Siccin... Ve rezil bir film izlemekten daha rezili, korku filminin saçmalığı ve senin sıkıldığın oranda yanındaki adamın şekilden şekile girip, korkudan çığlık atmaya yeltenmesi herhalde.. Rezil bir durum..

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• güya bağımsız sinema diye festivalde izledik ama ömür arpacı, tamer karadağlı falan var bağımsız sinemada ve büyük bir yapımcı. amatör kamera ile çekmişler 2-3 günde:
    http://www.sinemalar.com/film/225288/bocek-iii

bağımsız grup, sinema da severiz de rezildi.

0|0
    0|0
  • Tamer Karadağlı'nın baş rol oynadığı bir film vardı. Superman parodisiydi sanırım. Küçük kardeşimin ısrarlarına dayanamayarak girmiştim.

0|0
    0|0
  • Crazy for you muydu crazy you muydu neydi tam hatirlamiyorum ama izledigim en en en igrenc film. Resmen vakit kaybi, vasat, tiksinc. Sifat bulamiyorum resmen filme, o derece igrencti

0|0
    0|0
  • Adını unuttum bir filmi seyrettim. Oyuncular 10 numara konusu ve kalitesi berbat

0|0
    0|0
  • Bugun ask sana benzeri izledim ve cok pismanim😄 boyle sacma son olamazdi. Oyle sacma hikaye olamaz yaa beklentilerim cok yuksekti ve hayal kirikligi yasadim

0|0
    0|0
    • bu filmide çok iyi pazarladılar o zmn ben izlemedim ama iki oldunuz bu filmi beğenmeyen

• aşk sana benzer dün gıttık ve hayatımda böyle kötü bırsey ızlemedım

0|0
    0|0
  • Paranormal Activity. Yarisinda birakip salondan ciktigim tek film.

0|0
    0|0
  • Saplantı.

0|0
    0|0
  • Vay başıma gelenler 2
    İlk yarı bitmeden salonda herkes çıkmaya başladı tek bir kişi kalınca bizde çıktık acayip iğrenç ve berbat bir filmdi

0|0
    0|0
  • Çıplak kral sjjsjsjsj😂😂

0|0
    0|0
  • korku filmin adı :(

0|0
    0|0
  • Aşk sana benzer iğrençti be

0|0
    0|0
  • Cüneyt Arkın'ın tüm filimleri. Ya rezil yaa. En Saçma filimler. Ben zaten pek film izlemeyi sevmem. O yüzden sinemayada fazla gitmem gerçekten beni çekmesi lazim ki para veresim oraya. Yani banada biseyler katmali yani. Öyle bos bos oturup filim seyretmem.

0|0
    0|0
    • aslında şimdi öyle gliyor ama adamlar o şartlarda ne zorluklarla o filmi çekmişler ki şimdiki fatihin fedaisi filmini izleyince kesinlikle cüney arkın filmlerine hak verdim bu kadar şanlı tarihten nasıl efsanevi bir film yapamıyoruz hayret doğrusu saçma sapan bir konu etrafında amatörce dönen efektlerle saçma diyalogların olduğu bir filmdi filmden gülerek çıktık o derece

• Yazik gerçekten bizim tarihimize ne filimler yapilabilirdi şimdi. Şartlar da bukadar zor olmamalı şimdi. Pek bilgim yok ama yani baya gelişmiş bir çağda yaşıyoruz. Millet yapiyorda benim milletim niye yapamiyor diye üzülüyorum

• hayır yani tamam çekemiyosun ama en azından senaryoyu yazıp yabancı yapım şirketine basarsın parayı yaparlar adamlar baba gibi tüm dünyada izlenir bu şekilde cidden komik duruma düşüyorlar tarihimizden soğutacaklar milleti

Erkekler Ne Diyor 4

• Sıfır teorisi

Nalet olsun

0|0
    0|0
  • flash tv dizileri..

0|0
    0|0
  • Oglum bak git. .. rezzzzzz... alet bir film

0|0
    0|0
  • sinek valesi