Yeni yazarların okuyucuya tanıtılması için ne gibi çalışmalar yapılabilir?

Yayın dünyasına yeni atılan yazarların kendilerini okuyucuya tanıtması için ne gibi çalışmalar yapılabilir?

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

• Blog sitesi iyi olabilir.Küçük, küçük hikayeler içeren.Ayrıca yarışmalara da katılmalı bana kalırsa.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• her şeyin başı reklam.

0|0
    0|0
  • El ilanı geldi aklıma da çok saçma . Malum tanıtım deyince hep bu gelir akla . Genelde yayımevleri yapar bu tanıtımları kişi ne yapabilir ki ?

0|0
    0|0
  • yazarlık bu ülkede yapılacak son işlerden bir tanesi bu toplum insanın bütün yeteneklerini köreltiyor insanın yazmak içinden gelmiyor...

0|0
    0|0
  • yazar gece kulübüne bi mankenle gidip orda ulu orta sewişirse süper popiler olur hem pek rastlanmadık bi olay kesinlikle işe yarıcagını düşünüyorum

0|0
    0|0
    • kastettiğim bu değildi...

• bence buda güzel bi çalışma olur medyada hele tanıdıkları varsa düşünsene yeni kitabıyla önümüzdfeki hafta piyasaya bomba gibi düşecek yazar sokak ortsaında sewgilisyle güreşti...manyak sükse yapar

• kendileri olmaları kafi... önemli olan kendisindeki cevheri iyi sunabilmesi..

0|0
    0|0
  • kitabın basıldı mı yoksa sadece internette mi takılıyorsun

0|0
    0|0
  • Sosyal medyada iyi reklam, ünlü birisinin elinde senin kitabının görünmesi;)

0|0
    0|0
  • Aziz Yıldırım ile fotoğraf çekilsinler

0|0
    0|0
  • dayısı olacak gazete tutulacak yada spekülasyon yaratacak felan tuaf işte.

0|0
    0|0
  • güzel bir soru 5 yıldız

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• güzel bir soru malesef ki çoğu kaybolup gidiyor tanıtım yapmakta çok kolay değil malesef fuarlar vs yapılıyor fakat gerekli ilgi çok yok malesef ...sağlam bir yayınevi varsa arkalarında daha kolay bu ara yeni yazarları takip ediyorum ve kitaplarını zevkle okuduğum insanlar var mesela S.J.Bolton ikinci kitabını çıkardı ve soluksuz okudum kitabını.İnternetten reklam yapmak daha mantıklı zaten kitapları çok uçuk fiyatlarda değil ama olay pazarlamaya girince çoğu başarılı olamıyor malesef..

1|0
    0|0
  • Bence sosyal paylaşım sitelerinde facebook , twiter gibi sayfa açmaya başlayabilir.. Facede çok görüyorm öyle..

1|0
    0|0
  • gazeterlerde oluyor bazen şu kitaplarla ilgili kısımlar oraya ilan verilebilir...

sosyal medyada çok önemli artık. sitelerden , sayfalardan , bilgilendirebilirsiniz.

1|1
    0|0
Yükleniyor...